Strona 1 z 11

Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 12:47
przez dlugi348
Myślał ktoś nad jakimś spotkaniem na początku sezonu? Czy pierwsze będzie w okolicach wakacji tak jak słyszałem na zakończeniu w Nieborowie?

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 14:03
przez lewmichal
Ja mam pewne przemyślenia, które prawdopodobnie niedługo przerodzą się w propozycję dla Was wszystkich. Muszę jeszcze to skonsultować z żoną:)

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 14:50
przez Schummi
lewy, jeszcze nie wiem co tam wymyśliłeś ale jak nie będzie to "na końcu świata" to ja jestem za :)

im częściej będziemy się spotykać w szerszym gronie tym lepiej dla społeczności forum :P

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 15:37
przez lewmichal
Ty Schummi akurat nie masz co narzekać. Dla Ciebie będzie to wypad do sąsiedniego województwa.
[SCH]Marcin napisał(a):im częściej będziemy się spotykać w szerszym gronie tym lepiej dla społeczności forum

Jestem tego samego zdania.

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 16:28
przez dlugi348
sądzę, że jakby zebrała się chętna grupa na przyjazd po raz drugi np do Nieborowa to dałoby radę to jakoś załatwić. Za pierwszym razem sporo osób mówiło że było zbyt mało czasu na zwiedzanie i integrację ;)

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 16:33
przez ogórek
pomysł świetny :D fajnie było by się spotkać jakoś na samym początku sezonu,gdziekolwiek by to nie było :browar:

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 17:11
przez requiem5
na koniec świata też pojedziemy. Tylko pytanie gdzie on jest :P
jestem za ;)

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 19:44
przez JenJer
A ja mogę się z wami zabrać :?:

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 20:05
przez woznyman
A ja?

Wybieram koniec świata jednak

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 20:42
przez dlugi348
No to mamy juz 6-7 osob chetnych na spotkanie :) baja:) czym nas wiecej tym lepiej i smieszniej. Trzeba tylko wybrac miejsce i czas oraz rozpuscic wici wczesniej niz na zakonczenie zeby kazdy mogl zoorganizowac sobie czas wolny

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: piątek, 27 lutego 2015, 21:24
przez mariuha
Można i na Koniec Świata jechać
Obrazek

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: sobota, 28 lutego 2015, 09:57
przez dlugi348
Na dobra sprawe co jakis czas jezdze w tamte rejony a nawet nie wiedzialem ze jest taka miejscowosc;)

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: sobota, 28 lutego 2015, 10:17
przez ogórek
ok.to piszcie swoje propozycje na lokalizacje i date spotkania
ps. nie jest to kącik wzajemnej adoracji :D ,więc zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: sobota, 28 lutego 2015, 11:22
przez Miksol
Nieborów - jak zwykle podejście mam egoistyczne - bo blisko...

Wszystko zależy też od szacowanego terminu...
W maju odbieram nowego potomka i może być kłopot :lol:

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: sobota, 28 lutego 2015, 11:42
przez Jabol80
To w takim razie ja zaczne .
http://www.szczutowo.turystyka.pl/

Miejsce fajne jeżdżę tam z dzieciakami od 5 lat .
Ośrodek w środku lasu na miejscu bar,dwa place zabaw ,duże jezioro, łódki,kajaki,kompielisko strzeżone,wiata oraz miejsce do zrobienia ogniska.
Teren ogrodzony w sezonie letnim ochrona ,samochodu,motocykle parkuje się pod domkami.
Wszystkie domki są własnościami prywatnymi ,kierownik ośrodka posiada kilka na wynajem.
Na terenie ośrodka spokój, nikt nie rozrabia nie ma cało nocnych baletów z muzyką opór do rana .
Do sklepu 5-10 minut spacerkiem przez las.
Można wynająć domki lub postawić sobie namiot na polu kempingowym .
Co do domków to gościa nie interesuje za mocno ile osób jest w domku płacisz za łózka ,a i na materacu ktoś się może przekimać jak sobie zabierze ,ewentualnie ja powinienem mieć dwie sztuki w swoim domku.

Od Warszawy 130km kierunek Płońsk-Sierpc-Szczutowo,dobry dojazd moto droga na ok 1;20
W samym Szczutowie nie ma nic do zwiedzania ,ale za ok 45km jest Golub Dobrzyń zamek krzyżacki http://zamekgolub.pl/ .
W Sierpcu duży skansen ,nawet fajny byłem tam z dzieciakami http://mwmskansen.pl/ .
Co do terminu spotkania można było by coś ustawić np. pod kalendarz imprez w skansenie lub Golubiu

kalendarz imprez skansen; http://mwmskansen.pl/polski-oferta/impr ... erowe-2013

To tyle co mogę wam zaproponować ,chyba że jeszcze jest fajny ośrodek w Broku przed Ostrowią Mazowiecką ,kilku znajomych z forum Sharana było tam w zeszłym roku i sobie chwalili.
Odległość od Warszawy ok 80km.

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: sobota, 28 lutego 2015, 12:44
przez dlugi348
Z jednej strony jestem za pomysłem Miksola - również egoistycznie bo mam na miejscu a z drugiej strony podoba mi się pomysł Jabola - wtedy udałoby mi się może z rodziną jechać ( nie mieliby na co narzekać, że nie ma co robić ;) )

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: sobota, 28 lutego 2015, 16:00
przez Jabol80
dlugi348 napisał(a):Z jednej strony jestem za pomysłem Miksola - również egoistycznie bo mam na miejscu a z drugiej strony podoba mi się pomysł Jabola - wtedy udałoby mi się może z rodziną jechać ( nie mieliby na co narzekać, że nie ma co robić ;) )

Na Szczutowo to i swoje bym zabrał ,nie musiał bym nikogo prosić żeby gdzieś je podrzucić na weekend :)

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: niedziela, 1 marca 2015, 08:10
przez dlugi348
Ogladalem osrodek proponowany przez Jabola - calkiem przyjemny:) jedynie co trzebaby bylo wybrac termin w okolicach wakacji raczej zeby bylo juz cieplo.

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: niedziela, 1 marca 2015, 10:36
przez woznyman
Szczutowo daleko dość

Re: Spotkanie na początku sezonu?

PostNapisane: niedziela, 1 marca 2015, 13:18
przez dlugi348
Woznyman duzo masz dalej niz do Nieborowa? Poza tym na nude w trakcie jazdy masz juz opatentowana pozycje za kierownica ;) to co to dla Ciebie