Strona 1 z 1

Zamość 21.03.2015

PostNapisane: piątek, 20 marca 2015, 20:01
przez szybki_czopek
Szybka akcja, jedziemy jutro z Lublina na Zamość ok południa.
Na tę chwilę jest nas 2, zapraszam :)

https://www.facebook.com/motozamosc?fref=ts