Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia
W dniach 21-23 sierpnia 2015 odbędzie się zlot forumowiczów GSXF "Z JAJAMI PO RAZ TRZECI" tam gdzie zwykle. Marcina nie trzeba pytać, bo "pyta" to bardzo brzydkie słowo 
PLAN NA SOBOTĘ:
CHAŃCZA
śniadanie: 9:00 - 10:00
wyjazd: 10:00 - 11:00
UJAZD 11:00 - 12:00
wyjazd: 13:00 - 14:00
KLIMONTÓW 13:15 - 14:15
wyjazd: 14:15 - 15:15
obiad: ok 1,5 godz.
KUROZWĘKI 16:30 - 17:30
wyjazd: 18:30 - 19:30
zakupy: ok 15 min
CHAŃCZA 19:00 - 20:00
TRASA PRZEJAZDU Z JAJAMI PO RAZ TRZECI
LISTA OSÓB CHĘTNYCH NA ZLOT 2015
w razie gdyby ktoś nie mógł trafić itp. można dzwonić 697-125-048
PLAN NA SOBOTĘ:
CHAŃCZA
śniadanie: 9:00 - 10:00
wyjazd: 10:00 - 11:00
UJAZD 11:00 - 12:00
wyjazd: 13:00 - 14:00
KLIMONTÓW 13:15 - 14:15
wyjazd: 14:15 - 15:15
obiad: ok 1,5 godz.
KUROZWĘKI 16:30 - 17:30
wyjazd: 18:30 - 19:30
zakupy: ok 15 min
CHAŃCZA 19:00 - 20:00
TRASA PRZEJAZDU Z JAJAMI PO RAZ TRZECI
LISTA OSÓB CHĘTNYCH NA ZLOT 2015
w razie gdyby ktoś nie mógł trafić itp. można dzwonić 697-125-048


a obok pola jest prysznic z ciepłą wodą zamykany i normalna toaleta to po kij domek i przepłacanie