Strona 1 z 10

Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

PostNapisane: sobota, 18 kwietnia 2015, 23:55
przez JenJer
W dniach 21-23 sierpnia 2015 odbędzie się zlot forumowiczów GSXF "Z JAJAMI PO RAZ TRZECI" tam gdzie zwykle. Marcina nie trzeba pytać, bo "pyta" to bardzo brzydkie słowo :lol:

PLAN NA SOBOTĘ:

CHAŃCZA
śniadanie: 9:00 - 10:00
wyjazd: 10:00 - 11:00
UJAZD 11:00 - 12:00
wyjazd: 13:00 - 14:00
KLIMONTÓW 13:15 - 14:15
wyjazd: 14:15 - 15:15
obiad: ok 1,5 godz.
KUROZWĘKI 16:30 - 17:30
wyjazd: 18:30 - 19:30
zakupy: ok 15 min
CHAŃCZA 19:00 - 20:00

TRASA PRZEJAZDU Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

LISTA OSÓB CHĘTNYCH NA ZLOT 2015

w razie gdyby ktoś nie mógł trafić itp. można dzwonić 697-125-048

Re: Otwarcie sezonu motocyklowego 2015 Szczutowo.

PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2015, 02:38
przez woznyman
Pytać będziemy go na miejscu... Jak co roku, ma się rozumieć

Re: Otwarcie sezonu motocyklowego 2015 Szczutowo.

PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2015, 11:41
przez Schummi
ogórek napisał(a):trzeba zapytać Marcina, on jest całym organizatorem na chańczy. :D

tu już nie ma o co pytać bo jak tylko będą chętni na Chańczę to ja bez problemu to załatwię :)

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2015, 14:49
przez requiem5
to ja musowo muszę się w końcu pojawić na Chańczy ale nie tylko na zakończeniu :)

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2015, 15:20
przez ogórek
ja też jestem chętny :D

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2015, 15:29
przez Ragor
Z wielką przyjemnością się pojawię :D

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2015, 18:34
przez moro99
Jesli bede mial wolny weekend to łaj not :)

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2015, 22:57
przez requiem5
moro99 napisał(a):Jesli bede mial wolny weekend to łaj not :)


to już teraz musisz zawczasu sobie zaklepać :)

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 08:23
przez dlugi348
jak na ta chwile sie pisze na ten wypad:) z taka ekipa jak Wy to zawsze i wszedzie mozna jechac:) a jak sie uda to zabiore i Plecaczek tym razem:)

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 13:00
przez Schummi
no to nie ma o czym mówić :) skoro tyle osób chętnych to musi się tam odbyć :P

na razie temat odłożymy bo kawał czasu jeszcze jest - niech sobie temat siedzi (Edyta dzięki za wydzielenie bo zakładam, że to Twoja robota ;) )
jak będzie bliżej i coś więcej się ustali to za pomysłem RAVa przeedytujesz (Edyta przeedytuje :lol:) pierwszy post dodając najważniejsze informacje :P

tylko pamiętajcie, że Chańcza to lato więc pobyt pod namiotami :browar:

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 15:20
przez woznyman
[SCH]Marcin napisał(a):tylko pamiętajcie, że Chańcza to lato więc pobyt pod namiotami :browar:



O, nie nie nie, ja opcja domek

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 15:40
przez requiem5
też bym była bardziej za domkiem ;)

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 20:36
przez KR-Ociec
requiem5 napisał(a): "też bym była bardziej: za domkiem ;) "


OK ! Możesz nawet tam rozbić namiot ! :P :D :diabel: :diabel: :diabel:

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 21:21
przez JenJer
domki są dziurawe i brudne :zyg: a obok pola jest prysznic z ciepłą wodą zamykany i normalna toaleta to po kij domek i przepłacanie :?:

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 22:58
przez woznyman
JenJer napisał(a):domki są dziurawe i brudne :zyg: a obok pola jest prysznic z ciepłą wodą zamykany i normalna toaleta to po kij domek i przepłacanie :?:

A kij jest taki, że 3/4 życia spędzam w aucie na małej powierzchni, na zlot jadę się wyluzować w dobrym towarzystwie a czołganie mnie już mocno męczy

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 23:03
przez JenJer
a róbta jak chceta ja i tak pewnie nie pojadę tylko załatwię co będziecie chcieć.

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2015, 16:02
przez ogórek
Kinia ty się tak nie spinaj, tym razem Marcin zostanie z dzieciakami a ty na zlot. hheee. :D

wątpie czy będą wolne domki w tym okresie , i to tylko na jedną noc. ale zapytać Kinga możesz.

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2015, 18:21
przez Jabol80
Jeżeli praca pozwoli to pisze się i ja .

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: sobota, 25 kwietnia 2015, 18:06
przez cosinus
Wybaczcie, nie każdy wie gdzie "poprzednim razem" ... Hańcza na mazurach czy mowa o innym miejscu?

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

PostNapisane: sobota, 25 kwietnia 2015, 19:47
przez lewmichal
Jak zwykle melduję się z namiotem. Przyjmiecie jak nie przyjadę Jajem?