Strona 1 z 1

www.motocyklisci-dzieciom.pl

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 10:01
przez PozytywnieZakreconyWariat
Bo życie nie tylko po to jest by brać...

Motocyklowe pożegnanie lata dla dzieci z Domów Dziecka

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich motocyklistów do udziału w trzech motocyklowych, następujących po sobie akcjach mających jeden cel - wywołać uśmiech na buziach dzieci:

13 września 2009 - Wizyta w Domu Dziecka na ul. Słonecznej 12 w Konstancinie

20 września 2009 - Wizyta w Domu Dziecka przy ul. Dalibora w Warszawie

26 września 2009 - wizyta w Domu Dziecka w Kaliskach


20.09.2009 - Dom Dziecka przy ul. Dalibora w Warszawie.

12:00 spotykamy się na Pl. Teatralnym

12:30 - wspólny wyjazd w kolumnie do Domu Dziecka

13:00 - planowany dojazd do Domu Dziecka.

13:00-14:00 prezentacja motocykli i samochodów, przewożenie dzieci.


Chłopaki musimy się skrzyknąć,a jak nie to :paluj: i pojechac do dzieciaków :brawo: a kto nie jedzie ten trąba :fuck: :fuck2:

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 13:13
przez ZiGi
Jak widać nasi forumowicze biorą czynny udział w takich eventach.

Tytaj chociażby Łysolek i Diablica
Obrazek
A tu można ich motocykle znaleźć
Obrazek

Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego w weekend to ja się piszę na udział.

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 13:53
przez PozytywnieZakreconyWariat
ZiGi, ja wiem ze oni bywaja...ale ja chce wieksza ekipe zabrac :)

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 14:03
przez KOSA77
ja wchodzę chętnie ale prawdopodobnie już na samo miejsce dojadę a to ze względu że w tę sobotę pracuję jak co to się na 13 powinienem wyrwać

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 15:00
przez ZiGi
KOSA77 napisał(a):ja wchodzę chętnie ale prawdopodobnie już na samo miejsce dojadę a to ze względu że w tę sobotę pracuję jak co to się na 13 powinienem wyrwać


Mariusz ale 20.09.09 to niedziela jest ;)

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 15:21
przez KOSA77
osz qrde zajefajnie to zmienia postać żeczy diametralnie więc nie ma przeszkód stawiam się z plecaczkiem Pozdro !! aha i dzięki za naprostowanie ;)

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 15:27
przez PozytywnieZakreconyWariat
No ludziki zbieramy sie zbieramy!! :brawo: :brawo:

PostNapisane: czwartek, 17 września 2009, 08:45
przez Łysolek
no ja pewnie będę ;)
a przy okazji takie rzeczy robiłem :)

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: czwartek, 17 września 2009, 10:14
przez PozytywnieZakreconyWariat
Łysolek, widziałem widziałem i nawet sie wkurzałem że nie daliście wtedy znać :D

lipa

PostNapisane: piątek, 18 września 2009, 10:27
przez siudzi
Ehh. szkoda, że nic nie ma bliżej.
Chętnie bym się jeszcze wybrał na taką akcje w tym sezonie...

PostNapisane: sobota, 19 września 2009, 23:27
przez PozytywnieZakreconyWariat
Panowie o ktorej i gdzie sie ustawiamy????

PostNapisane: niedziela, 20 września 2009, 19:31
przez Łysolek
super było , niech żałują CI co nie byli :) PZW miło było poznać :D

PostNapisane: niedziela, 20 września 2009, 19:47
przez PozytywnieZakreconyWariat
Łysolek, Mi również miło :) Wreszcie mogliśmy troche pogadać,nie to co na ślubie u Kulika ;)

http://picasaweb.google.pl/Lipski85/Dalibor#

fotki. Jak znajde wiecej to wkleje link ;)

PostNapisane: poniedziałek, 21 września 2009, 08:51
przez ZiGi
Jak tylko dostanę te, które robiliśmy my to też wrzucę na Picase.

PostNapisane: piątek, 25 września 2009, 08:10
przez ZiGi
OK wrzuciłem na Picase fotki
http://picasaweb.google.pl/ziigii/M-D#

Miłego oglądania

PostNapisane: piątek, 25 września 2009, 09:50
przez PozytywnieZakreconyWariat
ZiGi, a idź Ty...mojego jajca nie widać...ale w sumie nie wyjmowałem :oops: :diabel: :fuck: