www.motocyklisci-dzieciom.pl
Bo życie nie tylko po to jest by brać...
Motocyklowe pożegnanie lata dla dzieci z Domów Dziecka
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich motocyklistów do udziału w trzech motocyklowych, następujących po sobie akcjach mających jeden cel - wywołać uśmiech na buziach dzieci:
13 września 2009 - Wizyta w Domu Dziecka na ul. Słonecznej 12 w Konstancinie
20 września 2009 - Wizyta w Domu Dziecka przy ul. Dalibora w Warszawie
26 września 2009 - wizyta w Domu Dziecka w Kaliskach
20.09.2009 - Dom Dziecka przy ul. Dalibora w Warszawie.
12:00 spotykamy się na Pl. Teatralnym
12:30 - wspólny wyjazd w kolumnie do Domu Dziecka
13:00 - planowany dojazd do Domu Dziecka.
13:00-14:00 prezentacja motocykli i samochodów, przewożenie dzieci.
Chłopaki musimy się skrzyknąć,a jak nie to
i pojechac do dzieciaków
a kto nie jedzie ten trąba

Motocyklowe pożegnanie lata dla dzieci z Domów Dziecka
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich motocyklistów do udziału w trzech motocyklowych, następujących po sobie akcjach mających jeden cel - wywołać uśmiech na buziach dzieci:
13 września 2009 - Wizyta w Domu Dziecka na ul. Słonecznej 12 w Konstancinie
20 września 2009 - Wizyta w Domu Dziecka przy ul. Dalibora w Warszawie
26 września 2009 - wizyta w Domu Dziecka w Kaliskach
20.09.2009 - Dom Dziecka przy ul. Dalibora w Warszawie.
12:00 spotykamy się na Pl. Teatralnym
12:30 - wspólny wyjazd w kolumnie do Domu Dziecka
13:00 - planowany dojazd do Domu Dziecka.
13:00-14:00 prezentacja motocykli i samochodów, przewożenie dzieci.
Chłopaki musimy się skrzyknąć,a jak nie to
i pojechac do dzieciaków
a kto nie jedzie ten trąba

