Strona 1 z 3

Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: piątek, 24 lipca 2015, 17:01
przez alfastar
Cześć wszystkim :)

Ten ważny dla nas Dzień to 10 październik i serdecznie Was zapraszamy na uroczystość zaślubin która się odbędzie o 15.30 w miejscowości Goworowo pod Ostrołęka :)
Oczywiście uprzejmie prosimy o eskorte do domu weselnego 5 km od kościoła, chciałbym tu trochę wydłużyć traske, przedstawię Wam wszystko na mapie.

Pozdrawiamy
PATI I MACIEJ

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: piątek, 24 lipca 2015, 19:39
przez ogórek
znaczy się ty :paluj:

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: piątek, 24 lipca 2015, 20:46
przez alfastar
Tzn? :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: piątek, 24 lipca 2015, 22:15
przez alfastar
Tak ja ;) hehe czas najwyższy ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: poniedziałek, 27 lipca 2015, 19:41
przez alfastar
https://goo.gl/maps/iBSKA

w linku znajduje się mapka z przewidywaną trasą z kościoła do domu weselnego.

Jeśli to nie problem prosiłbym o wstępną deklarację :)

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: poniedziałek, 27 lipca 2015, 19:52
przez Jabol80
No i dobrze dlaczego masz mieć lepiej niż my :) Żeń się chłopaku .
Jeżeli pogoda pozwoli to i ja będę.

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: poniedziałek, 27 lipca 2015, 21:07
przez szydlas
Październik, hmm. no jeśli nasza zima nas nie zaskoczy, to możesz na mnie liczyć. :)

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: wtorek, 28 lipca 2015, 16:47
przez Jabol80
szydlas napisał(a):Październik, hmm. no jeśli nasza zima nas nie zaskoczy, to możesz na mnie liczyć. :)


Szydlas odróbka :)

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: wtorek, 28 lipca 2015, 19:46
przez requiem5
jak nie będzie śniegu na ulicach i ulewy to i ja się pojawię ;) muszę zobaczyć jak tracisz wolność hehehe....

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: piątek, 31 lipca 2015, 17:16
przez alfastar
Super, dzięki Wam :) zamówiłem pogodę :D będzie super ! :)

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: wtorek, 29 września 2015, 21:17
przez alfastar
;-) to już za tydzień ;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: wtorek, 29 września 2015, 21:46
przez szydlas
Pamiętamy. ;)

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: środa, 30 września 2015, 16:33
przez Miksol
Taaaa, żeń się, a potem będzie ze zlotem jak u mnie i u Ogórka :lol:

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: środa, 30 września 2015, 18:06
przez Schummi
niech się żeni :) a co... czemu miałoby mu być lepiej niż nam :donttouch:

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: środa, 30 września 2015, 18:40
przez ogórek
Miksol jak racja to racja. :eye:

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: środa, 30 września 2015, 20:03
przez alfastar
Hehe, ja tam nie narzekam, od 4 lat jak małżeństwo, teraz tylko przypieczetowac chcemy ;)

Szykujcie się ;)



Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: środa, 30 września 2015, 20:05
przez alfastar
Może nie powinienem dopytywac, ale czy będzie Was tak 7-10 osób? :) u Szydlasa fajnie wyszło na 7 moto :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: poniedziałek, 5 października 2015, 13:12
przez requiem5
ja będę na pewno, kto ze mną leci?
Pogoda ma być 8 stopni i słonecznie.

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: poniedziałek, 5 października 2015, 14:38
przez dlugi348
Miksol napisał(a):Taaaa, żeń się, a potem będzie ze zlotem jak u mnie i u Ogórka :lol:

U mnie tak samo ;) "A po co a na co a gdzie, tylko pić ble ble ble ble "

Re: Eskorta ślubna 10.10.2015

PostNapisane: poniedziałek, 5 października 2015, 17:07
przez ogórek
ja mam w sobotę inwentaryzacje w robocie , ale postaram się być :D

Edit ty o którędy lecisz, może przez Wawe ?