Tak jest Byniu niech zobaczą jak się bawi Sochaczew
Napisane: czwartek, 24 września 2009, 22:47
przez PozytywnieZakreconyWariat
Byniu, heh pracuje do 15 madafakyn szit,wiec na grilla bym sie tylko zalapal Kurde tak blisko i sympatyczna imprezka sie szykuje.... :evil:
26.09.09 jest tez wyjazd do domu dziecka w Kaliskach
Napisane: piątek, 25 września 2009, 20:54
przez Byniu
kurcze :evil: muszę jutro iść do pracy ale na 16.00 myślę dobić