Strona 1 z 1

Zakończenie sezonu w Socho

PostNapisane: czwartek, 24 września 2009, 19:21
przez Byniu
Chciałem zaprosić wszystkich na zakończenie sezonu w Sochaczewie http://img132.imageshack.us/img132/2803 ... icphpb.jpg

PostNapisane: czwartek, 24 września 2009, 21:57
przez Maciek86
Tak jest Byniu niech zobaczą jak się bawi Sochaczew :mrgreen: :mrgreen:

PostNapisane: czwartek, 24 września 2009, 22:47
przez PozytywnieZakreconyWariat
Byniu, heh pracuje do 15 madafakyn szit,wiec na grilla bym sie tylko zalapal :/
Kurde tak blisko i sympatyczna imprezka sie szykuje.... :evil:
26.09.09 jest tez wyjazd do domu dziecka w Kaliskach :brawo:

PostNapisane: piątek, 25 września 2009, 20:54
przez Byniu
kurcze :evil: muszę jutro iść do pracy :x :x :x ale na 16.00 myślę dobić :gitara: