Strona 1 z 1

Miejsca przyjazne motocyklistom

PostNapisane: czwartek, 27 sierpnia 2015, 23:07
przez florek
Przystń Amazonka, to jedno z ciekawszych miejsc w opolskim godnych polecenia. Amazonka oprócz spływów kajakowych oraz imprez integracyjnych, organizuje także spotkania motocyklistów. Dysponuje rozległym obszarem z polem namiotowym, parkingami, boiskiem do siatkówki, zapleczem gastronomicznym i sanitarnym. Właściciele otwarci na wszelkie propozycje są w stanie sprostać najbardziej wymagającym gościom. Wszystkie te atuty sprawiają, iż miejsce to cieszy się niepowtarzalnym klimatem, do którego chce się wracać.
http://www.ziaja-kajaki.pl/galeria/cate ... a-amazonka

Re: Miejsca przyjazne motocyklistom

PostNapisane: piątek, 28 sierpnia 2015, 10:00
przez szydlas
Dobra miejscówka na cieplejsze dni, widzę coraz więcej możliwości na przyszłoroczne "mitingi" :)