Strona 1 z 1

poznań ktoś coś ?

PostNapisane: czwartek, 24 września 2015, 21:19
przez PiotrG
Witajcie ;]
czy jest może ktoś z Poznania badź okolic, kto zechciałby ocenić, czy na 200% w moim jajeczku wszystko gra tak jak powinno ?;)
poza tym do polatania... ktoś coś ?;)