Strona 1 z 1

Parada motocyklowa Rock Niepodległości 2015

PostNapisane: sobota, 31 października 2015, 21:08
przez Jabol80
11.11 .2015 odbędzie się kolejna parada motocyklowa Rock Niepodległości 2015 https://www.facebook.com/events/536549439836908/
Myslę że to będzie ostatnia okazja w tym roku abyśmy mogli się spotkać i przejechać w naszym gronie .
Widziałem na FB dwie osoby z forum potwierdziły przybycie ,ktoś jeszcze będzie ?
Może ktoś z nowych użytkowników forum by wpadł się pokazał przywiatał .

Re: Parada motocyklowa Rock Niepodległości 2015

PostNapisane: niedziela, 1 listopada 2015, 01:45
przez szydlas
Trzeba będzie się ruszyć. :)

Re: Parada motocyklowa Rock Niepodległości 2015

PostNapisane: wtorek, 3 listopada 2015, 14:35
przez requiem5
ja będę na pewno :)

Re: Parada motocyklowa Rock Niepodległości 2015

PostNapisane: wtorek, 3 listopada 2015, 16:44
przez Jabol80
Też miałem zamiar być ,ale majster który będzie mi remont robił w mieszkaniu przesuną termin o tydzień .
Zobaczymy może nie będzie robił w środę to będę i ja .

Re: Parada motocyklowa Rock Niepodległości 2015

PostNapisane: wtorek, 3 listopada 2015, 17:00
przez Mariano
Też będę :) Edyta jak możesz weź ze sobą materiał wideo z eskorty Maćka :D

Re: Parada motocyklowa Rock Niepodległości 2015

PostNapisane: wtorek, 3 listopada 2015, 18:04
przez demariu
Jesli pogoda dopisze tez bede

Re: Parada motocyklowa Rock Niepodległości 2015

PostNapisane: czwartek, 5 listopada 2015, 20:03
przez alfastar
Będę ją, sajter i kilku znajomych z poza forum, może zona moja przyjedzie autem porobić zdjęcia takie nasze wspólne forumowe ;)

Mariano, w tą sb mogę podrzucić Ci materiały tak wieczorem jakoś, masz czas? :)

Re: Parada motocyklowa Rock Niepodległości 2015

PostNapisane: wtorek, 10 listopada 2015, 22:16
przez szydlas
Niestety ja odpadam. Będąc dziś w garażu zauważyłem że moto złapało kapcia z tyłu. Kręcąc kołem zobaczyłem oczywiście jakiś blachowkręt wbity pięknie w oponę. Ech, to sezon zakończony, chyba że ktoś zna działający 11.11 moto-wulkanizatora.