Jajkiem dookoła zachodniej Europy
Kochani,
w ramach odmiany od tych nudnych GS-ów, którymi ludzie rozjeżdżają nasz piękny kontynent, w najnowszym numerze "Świata motocykli" jest relacja z mojej skromnej wyprawy jajem. W klubie motocyklowym w Faro usłyszałem, że u nich takie sprzęty można spotkać już tylko na szrocie - stwierdziłem, że w razie czego niech przysyłają je do nas - my wiemy, co z nimi robić.
Serdecznie zachęcam wszystkich posiadaczy tego cudownego sprzętu do podobnych przedsięwzięć.
Do zobaczenia na trasie!
w ramach odmiany od tych nudnych GS-ów, którymi ludzie rozjeżdżają nasz piękny kontynent, w najnowszym numerze "Świata motocykli" jest relacja z mojej skromnej wyprawy jajem. W klubie motocyklowym w Faro usłyszałem, że u nich takie sprzęty można spotkać już tylko na szrocie - stwierdziłem, że w razie czego niech przysyłają je do nas - my wiemy, co z nimi robić.
Do zobaczenia na trasie!