Strona 1 z 1
Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
poniedziałek, 9 maja 2016, 09:59
przez dlugi348
Jak co roku Łowicz organizuje własne rozpoczęcie sezonu na które chciałbym zachęcić Was do przyjazdu. Cała impreza jest trzy dniowa ale najwięcej rzeczy dzieje się w sobotę. Koszt 50 zł z koszulka i znaczkiem też nie jest dużo według mnie.
Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam:) tutaj znajdziecie więcej informacji
http://www.no16lowicz.pl/lowicka-majowka-motocyklowa-2/ Serdecznie zapraszam
Re: Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
poniedziałek, 9 maja 2016, 11:33
przez ShoSho
Ja moge smignac, ktos jeszcze z Wawy?
Re: Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
poniedziałek, 9 maja 2016, 14:28
przez dlugi348
Miło miło:) mam nadzieję że więcej osób będzie chętnych się wybrać:) ja będę w sobotę na pewno
Re: Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
środa, 18 maja 2016, 14:39
przez dlugi348
Mimo tego że od poniedziałku pogoda nas nie rozpieszcza to gorąco zapraszam na zlot do Łowicza:) praktycznie co roku jest tak że nawet dzien przed złotem nie ma pogody a w dzień imprezy jest gorąco;) naprawdę zachęcam
Re: Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
czwartek, 19 maja 2016, 10:01
przez szydlas
Z Warszawy ja bym wyskoczył na kilka godzin, bo później jeszcze mamy inne plany, ale tak na oko to bym startował w sobotę o 11:30.
Re: Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
czwartek, 19 maja 2016, 14:51
przez dlugi348
To na mszę i postój na Nowym Rynku dojedziesz bez problemu;) co roku są tam jakieś atrakcje;) jakby co to dzwoń 504 677 663
Re: Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
czwartek, 19 maja 2016, 19:22
przez Tomek_Mewa
Kraków południe ktoś się wybiera?
Re: Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
czwartek, 19 maja 2016, 22:09
przez dlugi348
Wydaje mi się że w zeszłym roku nikogo nie było albo nikt się z tym zbytnio nie afiszował
Re: Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
piątek, 20 maja 2016, 18:58
przez ShoSho
Niestety siostra wymyslila urodziny dzieciaka na jutro, takze plany motocyklowej soboty poszly w p....
Trzymajcie sie, Do nastepnego.
Re: Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
piątek, 20 maja 2016, 19:39
przez ogórek
miałem plana jutro jechać , dziś moje moto nie mile mnie zaskoczyło, pali mi się błąd F 1 i ni huuu nie pali, silnik kręci ale nie odpala.
więc nie ma szans na jutrzejsze wypady

Re: Łowicka Majówka Motocyklowa

Napisane:
piątek, 20 maja 2016, 22:21
przez dlugi348
ShoSho szkoda, Ogórek mam nadzieję że ogarniesz sprzęta jak najszybciej i dzięki Wam za chęci:)

dobre chęci to połowa sukcesu;) a wiem że niektórych rzeczy się nie przeskoczy. Mimo wszystko i tak zapraszam jakby ktoś się jednak zdecydował nr jest parę postów wyżej jak coś i mam nadzieję do zobaczenia jutro
