Sajter zaprasza na urodziny okrągłej daty :)
Siema wszystkim
W środę organizuję ognisko z 2 okazji , jedna to pępkowe kumpla z pracy a druga to moja 30
Jeśli ktoś by miał ochotę odwiedzić Sajtera w Radomiu to bardzo chętnie zapraszam , co do noclegu na pewno coś ogarniemy , jak łóżek braknie to i podłogę mam dużą
Fajnie by było zobaczyć wasze twarze a przy okazji napić się tak upragnionego spirytusiku 
W środę organizuję ognisko z 2 okazji , jedna to pępkowe kumpla z pracy a druga to moja 30
Zrób imprezkę w piątek to podjedziemy z Schummim.