Strona 1 z 1

świeć przykładem nocą W-WA . 17 czerwiec

PostNapisane: wtorek, 14 czerwca 2016, 17:28
przez ogórek
Kto będzie ? spotykamy się gdzieś wcześniej ?

http://jednymsladem.com.pl/swiec-przykl ... 7-czerwca/

Re: świeć przykładem nocą W-WA . 17 czerwiec

PostNapisane: wtorek, 14 czerwca 2016, 19:09
przez Arcisz
Ja będę na pewno, tylko że ze swoimi (około 10 motków), ale zawsze można dwoma ekipami jeździć :D wiem na pewno, że po paradzie, będę obok Jabola :browar:

Re: świeć przykładem nocą W-WA . 17 czerwiec

PostNapisane: wtorek, 14 czerwca 2016, 22:06
przez Mariano
Siema ja oczywiście jestem jak co roku :D

Re: świeć przykładem nocą W-WA . 17 czerwiec

PostNapisane: czwartek, 16 czerwca 2016, 16:24
przez szydlas
Postaram się być i ja, choć jest ryzyko że nie dotrę na czas, a chyba w "paradę" już później nie wpuszczają na trasie?

Re: świeć przykładem nocą W-WA . 17 czerwiec

PostNapisane: czwartek, 16 czerwca 2016, 17:09
przez Mariano
Można się wbić w każdej chwili

Re: świeć przykładem nocą W-WA . 17 czerwiec

PostNapisane: czwartek, 16 czerwca 2016, 19:04
przez Ragor
O której to i czy wpuszczą mnie Astrą? :D
Może będę przejazdem w drodze na weekend ;)

Re: świeć przykładem nocą W-WA . 17 czerwiec

PostNapisane: piątek, 17 czerwca 2016, 16:43
przez ogórek
Ja niestety odpadam , niespodziewanie wpadł do mnie szwagier i :browar: więc mnie nie będzie. sorki.

Re: świeć przykładem nocą W-WA . 17 czerwiec

PostNapisane: środa, 22 czerwca 2016, 00:18
przez szydlas
Mi z trudem, ale na końcówkę udało się dojechać. Mimo wichur itd. :P
Ktoś ma jakieś foto albo relację z przejazdu?