Strona 1 z 1

VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC BAŁTÓW

PostNapisane: niedziela, 24 lipca 2016, 19:08
przez Mariano
Siemanko ktoś się wybiera? :D

05-07.08.2016

https://www.facebook.com/events/296608777349572/29

Tegoroczny trzydniowy IX MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC oraz II MOTO CUSTOM MASTERS odbędzie się na terenie ośrodka wypoczynkowego "PARKU JURAJSKIEGO" w malowniczo położonej miejscowości Bałtów nieopodal Ostrowca Świętokrzyskiego. Zapewnimy naszym gościom atrakcyjną, miłą i bezpieczna zabawę, noclegi w Hotelach, gospodarstwach agroturystycznych oraz na polu namiotowym, specjalne stoiska z jedzeniem i piciem, sanitariaty.

W programie trzydniowej imprezy nie zabraknie dobrej muzyki na żywo. Imprezę poprowadzi SKIBA a gwiazda sobotniej nocy będzie BIG CYC.
Ponadto wystąpi wiele innych kapel muzycznych. Nie zabraknie również innych atrakcji w tym:
* parady motocyklowej połączonej z Mszą Świętą w Klasztorze Oblatów na Świętym Krzyżu i zwiedzanie wieży TV,
* wejścia na taras widokowy - Gołoborza,
* konkursów sprawnościowych z nagrodami, pokazów umiejętności jazdy motocyklem,
* spływu tratwami lub kajakami,
* szalonych zjazdów roller coaster,
* zwiedzania MINI ZOO I ZWIERZYNIEC BAŁTOWSKI,
* Stadnina Koni "BAŁT" ,
* wspólne ognisko
* SEX -NIESPODZIANKI,
* wybory MISS mokrego podkoszulka,
* pokazu sztucznych ogni oraz wielu innych atrakcji.

Obrazek

Re: VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC BAŁ

PostNapisane: niedziela, 24 lipca 2016, 21:01
przez Schummi
hej, jakieś informacje o cenie za wjazd itp.? my będziemy wiedzieć za tydzień lub dwa ale istnieje taka ewentualność, że w tym roku sobie odpuścimy :/

Mariano, a ty byś się wybierał? wiem, że w tym roku Lewy odpada, ale Seba i Wojtek prawdopodobnie się wybierają.

p.s. Jak masz więcej info na temat tego zlotu to napisz bo nie wszyscy mają fb :)

Re: VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC BAŁ

PostNapisane: niedziela, 24 lipca 2016, 21:29
przez ShoSho
Ja chetnie sie wybiore. Jeszcze nie wiem w jakim wymiarze czasowym ale temat do obgadania

Re: VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC BAŁ

PostNapisane: poniedziałek, 25 lipca 2016, 08:10
przez lewmichal
No ja niestety w tym roku odpadam. Wesele mam w tym terminie.

Re: VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC BAŁ

PostNapisane: poniedziałek, 25 lipca 2016, 14:16
przez seba
Ja oczywiście się wybieram. Termos też wezmę:) Marcin z Kingą postarajcie się przybyć.

Re: VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC BAŁ

PostNapisane: poniedziałek, 25 lipca 2016, 18:19
przez Mariano
Planuję jechać :D

Re: VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC BAŁ

PostNapisane: poniedziałek, 25 lipca 2016, 18:50
przez Schummi
seba napisał(a):Ja oczywiście się wybieram. Termos też wezmę:) Marcin z Kingą postarajcie się przybyć.

zobaczymy jak się sprawy ułożą :) jesteśmy chętni żeby jechać ale mamy kilka rzeczy do załatwienia - wszystko zależy jak się je szybko uda dopiąć ;)

Re: VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC BAŁ

PostNapisane: piątek, 5 sierpnia 2016, 08:41
przez seba
Mariano i Marcin jedziecie?

Re: VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC BAŁ

PostNapisane: piątek, 5 sierpnia 2016, 16:25
przez Schummi
my nie jedziemy :) Mariano jeszcze przed godziną mówił że jedzie :D