Strona 1 z 1

Ktoś chętny na spot w Krakowie?

PostNapisane: poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 15:15
przez skywalker
Jak w temacie, może znajdzie się ktoś chętny na mały spot gdzieś w Krakowie?

Chętnie wymienię doświadczenia związane z obsługą i użytkowaniem GSXF'a z innymi osobami.

Czas i miejsce do uzgodnienia/dogadania.


:moto:

Re: Ktoś chętny na spot w Krakowie?

PostNapisane: środa, 24 sierpnia 2016, 09:28
przez Seboolek
Fajny pomysł, a i Jajek w mieście nie brakuje wiec jak sie zbirze kilka osób to się chętnie pisze :)

Re: Ktoś chętny na spot w Krakowie?

PostNapisane: środa, 24 sierpnia 2016, 10:00
przez skywalker
Dobra to są już dwie osoby, jeszcze jedna i można robić małego spota :mrgreen:

Od czegoś trzeba zacząć :brawo:

Re: Ktoś chętny na spot w Krakowie?

PostNapisane: środa, 24 sierpnia 2016, 16:03
przez JenJer
Wybierzcie się na zakończenie, bo we dwóch to wam strasznie smutno będzie :cry: a w kupie raźniej :browar:

Re: Ktoś chętny na spot w Krakowie?

PostNapisane: czwartek, 25 sierpnia 2016, 09:32
przez skywalker
Kurcze, sęk w tym że Zalew Sulejowski to kapkę za daleko jak na 'lokalny spot' dla mnie :)

Re: Ktoś chętny na spot w Krakowie?

PostNapisane: czwartek, 25 sierpnia 2016, 17:49
przez Jabol80
Gdzie daleko :) 2-3 razy w roku chłopaki z Śląska przyjeżdżają .

Re: Ktoś chętny na spot w Krakowie?

PostNapisane: czwartek, 25 sierpnia 2016, 18:00
przez Jabol80
Jabol80 napisał(a):Gdzie daleko :) 2-3 razy w roku chłopaki z Śląska przyjeżdżają .

Z krakowa byś miał coś ok 150km ,podobnie jak ja z Warszawy

Re: Ktoś chętny na spot w Krakowie?

PostNapisane: czwartek, 25 sierpnia 2016, 21:16
przez JenJer
Rozpoczęcie sezonu było robione w miejscowości Popów kolonia nad Jeziorskiem i chłopaki z mazur dojechali. Teraz był główny Zlot GSXF w Chańczy mogliście też przyjechać.

Re: Ktoś chętny na spot w Krakowie?

PostNapisane: piątek, 26 sierpnia 2016, 09:14
przez skywalker
Dzięki chłopaki za zaproszenie ale 'porwaliście' mi temat spota w Krakowie :mrgreen:

W tym roku niestety nie dam rady przybyć, może w nastepnym :)