Ktoś chętny na spot w Krakowie?
Jak w temacie, może znajdzie się ktoś chętny na mały spot gdzieś w Krakowie?
Chętnie wymienię doświadczenia związane z obsługą i użytkowaniem GSXF'a z innymi osobami.
Czas i miejsce do uzgodnienia/dogadania.

Chętnie wymienię doświadczenia związane z obsługą i użytkowaniem GSXF'a z innymi osobami.
Czas i miejsce do uzgodnienia/dogadania.


