Strona 1 z 3

Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: środa, 21 września 2016, 18:38
przez ogórek
Chłopaki jest pomysł zrobienia wspólnej fotki na teranie Warszawy lub okolic do kalendarza 2017 .
Macie jakieś pomysły co do miejsca ?
Data do ustalenia.
Kto się piszę ?
Grupa Warszawska , jest nas kilku , pokażmy że Wawa może być na stronie głównej kalendarza heee.

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: środa, 21 września 2016, 19:34
przez krzychuk
he he he
Lublin tez jest chetny choc w weekendy
nie koniecznie ładny ale oryginalny

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: środa, 21 września 2016, 20:15
przez JenJer
Takie, pytanie: Czemu o kalendarzu nie piszecie w temacie o nim tylko zakładacie osobny wątek :?: Rozumiem, że tamten jest hu...wy :fire:

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: środa, 21 września 2016, 20:43
przez Jabol80
Ogórek jak się nie zdoimy w sobotę to można było by się ustawić w Niedzielę lub sobota ok południa .

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: środa, 21 września 2016, 20:54
przez pete84
Ja też jestem chętny tylko że najbliższy weekend odpada ale jeśli będzie to inny termin to jak najbardziej tak.

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: czwartek, 22 września 2016, 16:37
przez ogórek
Myślę Jabol że ja w niedziele nie dam rady wsiąść na moto, wiem jak to się skończy :D :zyg:
sobota mi pasi , no chyba że za tydzień , ja się dostosuje.

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: czwartek, 22 września 2016, 18:31
przez Jabol80
Dobrze gadasz :)

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: czwartek, 22 września 2016, 21:30
przez alfastar
Hehe to wstępnie sobota :)
Jestem chętny :) może w kierunku Radomia pojedziemy? Sajter się dołączy :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: czwartek, 22 września 2016, 21:31
przez JenJer
w Radomiu gradem je**e :nono:

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: piątek, 23 września 2016, 15:35
przez ogórek
czyli jutro , czy za tydzień ? ja jutro mam dyżur w robocie do 12 godz :( potem mi pasi, ale też nie za długo bo idziemy do Mariano na imprezę :browar:

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: piątek, 23 września 2016, 16:39
przez Arcisz
Ja to już motka zostawiam w Białym na zimowanie. :(

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: piątek, 23 września 2016, 18:10
przez ogórek
ty no bez jaj :) w następnym tygodniu ma być po 20 stopni ciepła, trza zapierd........ :moto:

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: piątek, 23 września 2016, 21:21
przez Ragor
Arcisz napisał(a):Ja to już motka zostawiam w Białym na zimowanie. :(


Co tak wcześnie w tym roku? ;)

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: sobota, 24 września 2016, 07:09
przez alfastar
To może za tydzień jednak, pogoda średnia..

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: sobota, 24 września 2016, 08:01
przez ogórek
mi tam pasuje w sobote za tydzień.

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: poniedziałek, 26 września 2016, 12:28
przez ShoSho
Ja sie chetnie ustawie, czekam na konkret date

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: poniedziałek, 26 września 2016, 18:39
przez Mariano
Ogórek możesz na mnie liczyć :D

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: poniedziałek, 26 września 2016, 19:09
przez Jabol80
Ja w sobotę nie mogę ,chyba że ustawicie się na niedzielę to chętnie ,wpadnę i ja .

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: poniedziałek, 26 września 2016, 19:49
przez Arcisz
Ragor napisał(a):
Arcisz napisał(a):Ja to już motka zostawiam w Białym na zimowanie. :(


Co tak wcześnie w tym roku? ;)



Starość :lol:

Re: Wspólna fotka do kalendarza 2017

PostNapisane: wtorek, 27 września 2016, 15:26
przez ogórek
Jabol ja w sobotę mam szwagra na obiedzie , więc w niedzielę jestem dętka :zyg:
musimy pozostać przy sobocie :D