Strona 1 z 4

VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: środa, 31 maja 2017, 08:05
przez JenJer
Chętnych na zlot z okazji Dnia Forum proszę o wpisywanie się na listę
Terminu nie trzeba zgadywać :D najbliższy weekend Dnia Forum, czyli 22 sierpnia to 18-20 sierpnia.

Baza noclegowa Sandomierz Camping Browarny

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: środa, 31 maja 2017, 08:35
przez requiem5
a miejscówka ta co zawsze? Chańcza?
to może być jakaś objazdówka jak dla mnie;)

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: środa, 31 maja 2017, 09:16
przez JenJer
Nie, tym razem bazą noclegową nie będzie Chańcza ;)

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: środa, 31 maja 2017, 19:25
przez Ragor
Czyżby plany z zeszłego roku? Sandomierz?

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: środa, 31 maja 2017, 21:18
przez JenJer
Dobra a niech tam zdradzę parę szczegółów :roll:
A zatem, myślę o:
1. Sandomierz - Klimontów - Sandomierz
Zostawiamy moto i zwiedzamy miasto a jest co nawet na dwa dni, sami zobaczcie
2. Baranów Sandomierski - Klimontów - Tarnobrzeg - Baranów Sandomierski
Trochę jeżdżenia i do zobaczenia też fajne rzeczy: Tarnobrzeg,Baranów Sandomierski, oprócz tego przy pałacu w Baranowie jest pole golfowe :lol:

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: czwartek, 1 czerwca 2017, 11:49
przez requiem5
jak dla mnie może być i golfik, wypady są zawsze fajne więc piszę się w ciemno na wszystko ;)

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: piątek, 2 czerwca 2017, 19:53
przez sajter
Kinia do kiedy maksymalnie mam określić ludzi ??

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: piątek, 2 czerwca 2017, 21:02
przez ogórek
Radom idzie w siłę :gitara:

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: piątek, 2 czerwca 2017, 22:20
przez JenJer
Lista to mniejszy problem, bo skoro już jest dycha to można spokojnie coś zarezerwować. Problemem jest miejsce, bo oprócz Edytki nikt się nie wypowiada w temacie miejsca noclegu.

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: sobota, 3 czerwca 2017, 08:31
przez sajter
Kinia my się piszemy na objazdówke ;) Nocleg bez znaczenia ;p wszystko odpowiada ;p

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: sobota, 3 czerwca 2017, 14:08
przez ogórek
śpimy pod namiotami , jak na Chańczy ?

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: sobota, 3 czerwca 2017, 15:43
przez JenJer
Camping Browarny
Będziemy najprawdopodobniej tutaj. Nocleg w Baranowie już odpadł bo na weekend 18-20 sierpnia zostały im już tylko 3 domki czyli maks 18 osób poza tym liczą sobie 50 zł/os/noc przy pełnym obłożeniu, bo wynajmując 3 domki opłata wynosi 1740 zł nie ważne czy w domkach jest po 3 czy po 6 osób.
W związku z tym skontaktuję się z browarnym co i jak i wam napiszę.
Za dużo jeżdżenia nie będzie, spieszyć się nie musimy wstaniemy pojedziemy do Klimontowa wrócimy i będziemy sobie zwiedzać Sandomierz no i może np coś takiego :browar:

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: sobota, 3 czerwca 2017, 17:32
przez JenJer
Camping może pomieścić nawet 200 osób nie musimy rezerwować, tylko dać znać przed samym przyjazdem czego będzie nam trzeba, np: drzewo na ognisko, i ile osób będzie. W razie pytań proszę pisać co jeszcze was interesuje.

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: poniedziałek, 5 czerwca 2017, 17:51
przez sajter
Kiedy skrocisz czas by się znów zobaczyć z ekipą ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: wtorek, 13 czerwca 2017, 17:29
przez Andrzejo4
Cześć wszystkim tak się składa, że ja jestem z tych okolic (Tarnobrzega,Baranowa Sandomierskiego). Jest nie daleko mnie taki ośrodek wypoczynkowy tam mają domki, teren ogrodzony grill itp. Jeśli chcecie to mógłbym się zapytać ile i za ile :). Znajduje się też ładne jeziorko w sam raz na wodne szaleństwa i smażenie się na plaży macie adres

http://jezioro-tarnobrzeskie.eu/ .Niedaleko mnie znajduje się też skansen jeśli ktoś ludzi takie rzeczy itp.

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: środa, 14 czerwca 2017, 09:57
przez JenJer
Jeżeli chodzi o ośrodek Sosnowa Oaza to niestety nie mają już miejsc, sprawdzałam. Tam na początku zamierzałam zarezerwować noclegi. Ale nic straconego, w przyszłym roku też będzie Dzień Forum :D
Kemping Browarny został sprawdzony przez kolegę z forum i z właścicielem już dogadałam termin, także nie będę już zmieniać.
Ale zapraszamy do miłego spędzenia czasu w naszym gronie :gitara:

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: środa, 14 czerwca 2017, 17:25
przez Andrzejo4
Nie chodziło mi o ten ośrodek, ale jak już załatwiasz tamten to nie ma tematu :)

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: środa, 14 czerwca 2017, 17:32
przez Andrzejo4
Nie chodziło mi o ten ośrodek, ale jak już załatwiasz tamten to nie ma tematu :) Pojawię się na horyzoncie bo fajnie poznać ludzi co mają tą samą pasje :mrgreen:

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: wtorek, 20 czerwca 2017, 15:22
przez JenJer
W takim razie zapisuj się na listę.
Cennik macie w linku powyżej, jeśli chodzi o namioty i inne koszta. Cena drzewa za jedno ognisko to koszt 100 zł.
W razie pytań proszę o posty, właściciel chce wcześniej wiedzieć ile będzie osób, żeby wydzielić dla nas miejsce.

Oczywiście jak co roku trzeba odwiedzić Klimontów, tu moje pytanie: Ogórek zajmiesz się szarfą tak jak w poprzednich latach :?:
A pytanie do wszystkich: Jaki tekst widzielibyście tym razem na niej :?:

Re: VI Zlot z okazji Dnia Forum GSXF

PostNapisane: wtorek, 20 czerwca 2017, 19:06
przez ogórek
Jasne że tak , zajmę się szarfą. Czekam na wasze propozycje co do napisu