Strona 1 z 3

VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: wtorek, 26 czerwca 2018, 08:09
przez Schummi
Forumowicze i Forumowiczki!!! :D

Wielkimi krokami zbliża się sierpień a wraz z nim kolejny Dzień Forum (chyba nie muszę pisać że ten dzień to 22.08) :D
W związku z tym pytanie czy robimy z tej okazji zlot forumowy?

Wróć... Pytanie brzmi nie "czy?" ale "gdzie?" Bo termin jest wiadomy :P

Termin zlotu: 17-19.08.2018

Miejsce:
Camping Browarny w Sandomierzu
- dojazd

> > LISTA OBECNOŚCI < < - proszę dopisywać jeśli ktoś chętny

p.s. piszcie swoje propozycje gdzie się wybrać :P

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: środa, 27 czerwca 2018, 13:48
przez sajter
Namioty czy domki ??

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: środa, 27 czerwca 2018, 14:30
przez Schummi
sajter napisał(a):Namioty czy domki ??

sierpień, więc myślę że namioty :) aczkolwiek domków też nie skreślamy... standardowo dobrze jakby się więcej osób wypowiedziało ;)

ja osobiście jestem za namiotami... zawsze to stwarza jakiś specyficzny klimat, którego nie ma przy nocowaniu w domkach :D

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: środa, 27 czerwca 2018, 17:37
przez ogórek
Ja w sumie, też wolę namiot :D jest klimacik :zyg:
Stawiał bym na Chańcze

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: czwartek, 28 czerwca 2018, 11:44
przez requiem5
mi też namiocik pasi

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: piątek, 29 czerwca 2018, 10:44
przez Ragor
Zdecydowanie NAMIOT!!! :D

Lista zakupów zaktualizowana o namiot :D

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: piątek, 29 czerwca 2018, 23:15
przez Andrzejo4
jeśli chcecie pod namioty to ja proponuję tutaj http://jezioro-tarnobrzeskie.eu/ Jest możliwość rozbicia namiotów i wynajęcia domków. Ogórek teraz ludzi nie jeżdżą nad chańczę odkąd otworzyli to jezioro. W Tarnobrzegu jest 1000 razy czyściejsza woda i plaża na tej stronie są kamerki online to możecie sobie zobaczyć jak tam jest pomyślcie nad tym.

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: sobota, 30 czerwca 2018, 09:56
przez ogórek
Pomysł jeż jest , wygląda spoko. Andrzejo4 mieszkasz gdzieś w pobliżu tego miejsca ?

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: sobota, 30 czerwca 2018, 22:07
przez lewmichal
Ostatnio z Sandomierza miałem proponować przejażdżkę nad Tarnobrzeskie, ale trochę pogoda się zepsuła.
Jedźcie tam śmiało. Ja w tym terminie mam wesele.

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: niedziela, 1 lipca 2018, 18:56
przez Andrzejo4
Ogórek obecnie nie ale to są moje rodzinne strony jak coś to się mogę dowiedzieć co i jak

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: wtorek, 3 lipca 2018, 17:12
przez ogórek
ok. to zapytaj czy w tym terminie jest możliwość noclegu pod namiotami , jakieś śniadanie , ognisko i opał .
Generalnie jest potrzebny ktoś , kto wczystkim się zajmie , organizacją itp. Ale musi to być osoba która na bank będzie od piątku na zlocie . Ty będziesz ?

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: wtorek, 3 lipca 2018, 22:18
przez Andrzejo4
Ok zapytam się na dniach, ale z tego co pamiętam to jest krąg ogniskowo-grilowy wynajem 250 zl i drewno 50. Namiot rozbicie 8 zl/noc i 10 zl każda osoba w namiocie za noc na terenie jeziora jest tawerna ale nigdy tam nie bylem i muszę się dowiedzieć co i jak. Ja będę, wracam swoje rodzinne strony budowa itp:)

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: sobota, 7 lipca 2018, 23:55
przez Hałabała
Ja też mam blisko do Tarnobrzega i mógłbym coś pomóc gdyby zaszła taka potrzeba :) I chętnie bym spędził z Wami "mokry" wieczór, ale w mojej obecnej sytuacji polityczno-gospodarczej to na siedzenie 2 dni pod namiotem raczej nie da rady :cry:

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: poniedziałek, 9 lipca 2018, 22:03
przez Andrzejo4
Witam pytałem się i termin wolny, ceny się nie zmieniły czyli sa takie jak napisałem. Jeśli chodzi o jedzenie to też nie ma problemu bo jest tawerna a poza tym na każdym kroku są fasfudy. Palenisko jest tak jak drewno oczywiście wszystko płatne :(. Nad jeziorem są rowerki wodne jak również można wynająć jacht. Jest również tyrolka. Jeśli byście chcieli to mogę załatwić quady nie daleko jeziora jest fajne miejsce na poszalenie sobie quadami :D chyba to tyle jak coś to zróbcie listę ile osób by było zainteresowanych bo od tego wszystko się zaczyna :).

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: wtorek, 10 lipca 2018, 07:24
przez Schummi
To co? Zdecydowani na jez. Tarnobrzeskie?

lista obecności w temacie http://gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=7429

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: środa, 11 lipca 2018, 10:13
przez Ragor
Mi pasuje ;)
W sobotę tradycyjnie kierunek Klimontów?

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: środa, 11 lipca 2018, 16:46
przez ogórek
Mi też pasi :browar: Marcelku nie może być inaczej :D

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: środa, 11 lipca 2018, 20:17
przez Andrzejo4
w Krzysztopoże w sumie nie ma nic ciekawego są lepsze zamki w okolicy

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: czwartek, 12 lipca 2018, 07:32
przez Schummi
w Ujeździe już byliśmy ;) i to chyba nawet dwa razy :D

Andrzejo, jakieś propozycje ciekawych rzeczy do obejrzenia w sobotę?

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

PostNapisane: sobota, 14 lipca 2018, 22:17
przez Andrzejo4
Wszystko zależy co kto lubi są zamki w okolicy jest skansen jak ktoś lubi takie klimaty. Ja bym pojechał do takiego pałacyku nie daleko mnie a tam są ciekawe zwierzątka heheh : robią wrażenie :)