Strona 1 z 3
VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
wtorek, 26 czerwca 2018, 08:09
przez Schummi
Forumowicze i Forumowiczki!!!
Wielkimi krokami zbliża się sierpień a wraz z nim kolejny Dzień Forum (chyba nie muszę pisać że ten dzień to 22.08)
W związku z tym pytanie czy robimy z tej okazji zlot forumowy?
Wróć... Pytanie brzmi nie "czy?" ale "gdzie?" Bo termin jest wiadomy
Termin zlotu: 17-19.08.2018
Miejsce: Camping Browarny w Sandomierzu -
dojazd> > LISTA OBECNOŚCI < < - proszę dopisywać jeśli ktoś chętny
p.s. piszcie swoje propozycje gdzie się wybrać

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
środa, 27 czerwca 2018, 13:48
przez sajter
Namioty czy domki ??
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
środa, 27 czerwca 2018, 14:30
przez Schummi
sajter napisał(a):Namioty czy domki ??
sierpień, więc myślę że namioty

aczkolwiek domków też nie skreślamy... standardowo dobrze jakby się więcej osób wypowiedziało

ja osobiście jestem za namiotami... zawsze to stwarza jakiś specyficzny klimat, którego nie ma przy nocowaniu w domkach

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
środa, 27 czerwca 2018, 17:37
przez ogórek
Ja w sumie, też wolę namiot

jest klimacik
Stawiał bym na Chańcze
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
czwartek, 28 czerwca 2018, 11:44
przez requiem5
mi też namiocik pasi
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
piątek, 29 czerwca 2018, 10:44
przez Ragor
Zdecydowanie NAMIOT!!!

Lista zakupów zaktualizowana o namiot

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
piątek, 29 czerwca 2018, 23:15
przez Andrzejo4
jeśli chcecie pod namioty to ja proponuję tutaj
http://jezioro-tarnobrzeskie.eu/ Jest możliwość rozbicia namiotów i wynajęcia domków. Ogórek teraz ludzi nie jeżdżą nad chańczę odkąd otworzyli to jezioro. W Tarnobrzegu jest 1000 razy czyściejsza woda i plaża na tej stronie są kamerki online to możecie sobie zobaczyć jak tam jest pomyślcie nad tym.
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
sobota, 30 czerwca 2018, 09:56
przez ogórek
Pomysł jeż jest , wygląda spoko. Andrzejo4 mieszkasz gdzieś w pobliżu tego miejsca ?
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
sobota, 30 czerwca 2018, 22:07
przez lewmichal
Ostatnio z Sandomierza miałem proponować przejażdżkę nad Tarnobrzeskie, ale trochę pogoda się zepsuła.
Jedźcie tam śmiało. Ja w tym terminie mam wesele.
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
niedziela, 1 lipca 2018, 18:56
przez Andrzejo4
Ogórek obecnie nie ale to są moje rodzinne strony jak coś to się mogę dowiedzieć co i jak
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
wtorek, 3 lipca 2018, 17:12
przez ogórek
ok. to zapytaj czy w tym terminie jest możliwość noclegu pod namiotami , jakieś śniadanie , ognisko i opał .
Generalnie jest potrzebny ktoś , kto wczystkim się zajmie , organizacją itp. Ale musi to być osoba która na bank będzie od piątku na zlocie . Ty będziesz ?
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
wtorek, 3 lipca 2018, 22:18
przez Andrzejo4
Ok zapytam się na dniach, ale z tego co pamiętam to jest krąg ogniskowo-grilowy wynajem 250 zl i drewno 50. Namiot rozbicie 8 zl/noc i 10 zl każda osoba w namiocie za noc na terenie jeziora jest tawerna ale nigdy tam nie bylem i muszę się dowiedzieć co i jak. Ja będę, wracam swoje rodzinne strony budowa itp:)
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
sobota, 7 lipca 2018, 23:55
przez Hałabała
Ja też mam blisko do Tarnobrzega i mógłbym coś pomóc gdyby zaszła taka potrzeba

I chętnie bym spędził z Wami "mokry" wieczór, ale w mojej obecnej sytuacji polityczno-gospodarczej to na siedzenie 2 dni pod namiotem raczej nie da rady

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
poniedziałek, 9 lipca 2018, 22:03
przez Andrzejo4
Witam pytałem się i termin wolny, ceny się nie zmieniły czyli sa takie jak napisałem. Jeśli chodzi o jedzenie to też nie ma problemu bo jest tawerna a poza tym na każdym kroku są fasfudy. Palenisko jest tak jak drewno oczywiście wszystko płatne

. Nad jeziorem są rowerki wodne jak również można wynająć jacht. Jest również tyrolka. Jeśli byście chcieli to mogę załatwić quady nie daleko jeziora jest fajne miejsce na poszalenie sobie quadami

chyba to tyle jak coś to zróbcie listę ile osób by było zainteresowanych bo od tego wszystko się zaczyna

.
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
wtorek, 10 lipca 2018, 07:24
przez Schummi
To co? Zdecydowani na jez. Tarnobrzeskie?
lista obecności w temacie
http://gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=7429
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
środa, 11 lipca 2018, 10:13
przez Ragor
Mi pasuje

W sobotę tradycyjnie kierunek Klimontów?
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
środa, 11 lipca 2018, 16:46
przez ogórek
Mi też pasi

Marcelku nie może być inaczej

Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
środa, 11 lipca 2018, 20:17
przez Andrzejo4
w Krzysztopoże w sumie nie ma nic ciekawego są lepsze zamki w okolicy
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
czwartek, 12 lipca 2018, 07:32
przez Schummi
w Ujeździe już byliśmy

i to chyba nawet dwa razy

Andrzejo, jakieś propozycje ciekawych rzeczy do obejrzenia w sobotę?
Re: VII Zlot z okazji Dnia Forum GSXF - 2018

Napisane:
sobota, 14 lipca 2018, 22:17
przez Andrzejo4
Wszystko zależy co kto lubi są zamki w okolicy jest skansen jak ktoś lubi takie klimaty. Ja bym pojechał do takiego pałacyku nie daleko mnie a tam są ciekawe zwierzątka heheh : robią wrażenie
