Strona 1 z 1
Wiosna 2020

Napisane:
wtorek, 17 grudnia 2019, 22:10
przez florek
Cześć. Nieśmiało pomyślałem, aby uruchomić temat WIOSNY. Każdy chętny mógłby podać kilka propozycji miejsca i czasu spotkania.
Ja proponuję:
Turawę w Opolskiem i domki całoroczne przy Hotelu Mała Panew,
oraz Polanicę Zdrój i Karolinka w Górach Stołowych.
Zapraszam do dyskusji.
Re: Wiosna 2020

Napisane:
niedziela, 5 stycznia 2020, 16:51
przez JenJer
Ja poproszę opiekunkę do dzieci i jadę wszędzie byle z wami i nie na wschód od Polskiej granicy, bo paszportu nie chce mi się wyrabiać
Re: Wiosna 2020

Napisane:
wtorek, 14 stycznia 2020, 11:39
przez requiem5
temat interesujący

Re: Wiosna 2020

Napisane:
wtorek, 14 stycznia 2020, 13:59
przez Ragor
Mi pasuje

Re: Wiosna 2020

Napisane:
piątek, 17 stycznia 2020, 10:55
przez Andrzejo4
Z tamtych okolic już nie jest daleko na Pragę a podobno bardzo ładna jest
Re: Wiosna 2020

Napisane:
poniedziałek, 17 lutego 2020, 19:40
przez florek
Góry Stołowe są tak rozlegle że chyba ich nie obskoczymy. A Praga piękna. Kto wie ?