Strona 1 z 1

Jutrzejsze wspolne latanie

PostNapisane: piątek, 30 października 2009, 18:14
przez firefox
Gdyby ktos chcial to okolo 14-15 bede smigal :)

PostNapisane: piątek, 30 października 2009, 18:39
przez Nyuno
gdzie sie spotykamy jak cos?

PostNapisane: piątek, 30 października 2009, 19:52
przez KOSA77
ja z plecakiem wstępnie chętni ale damy znak jak ustalicie dalsze szczegóły

PostNapisane: piątek, 30 października 2009, 20:15
przez firefox
Nyuno napisał(a):gdzie sie spotykamy jak cos?


Gdzies w centrum ? Jestesmy pod telefonem.

PostNapisane: piątek, 30 października 2009, 20:49
przez Nyuno
KOSA to wstępnie się umówmy pod HRC. proponuję 13:40 :)

Fire - zdzwaniamy się w trakcie.

PostNapisane: piątek, 30 października 2009, 21:30
przez Aga2009
hmm..13.40... ja z pewnością postaram sie wyjechac jak tylko zejda poranne mgły, jesli nie zmrozi mnie do 13, podjade do centruma, ale nie obiecuję bo w związku z niedzielnym swietem wyjeżdżam do rodziny dość daleko....






Fire, pewnie warto z Toba jeździc w taki mróz, bo podnosisz temperaturę ;)

PostNapisane: sobota, 31 października 2009, 09:33
przez dosiek77
Też jestem u rodzinki. Ale wczoraj udało mi sie trochę polatać :mrgreen: . Moto już będę szykował do zimowania bo trochę ze zgredziałem i mnie kolana bolą ;)

PostNapisane: sobota, 31 października 2009, 11:11
przez Nyuno
Jakby ktoś jeszcze chciał do nas dzisiaj dołączyć, to przypominam, że około 13:40 pod HRC będziemy dzisiaj i śmigamy do około 15:00 :D

PostNapisane: sobota, 31 października 2009, 13:09
przez Łysolek
ooo to może i ja bym polatał tylko alko musi ze mnie zejść :D na 15 pewnie byłbym w stanie pytanie tylko czy będziecie jeszcze latać

PostNapisane: sobota, 31 października 2009, 16:12
przez Nyuno
no pewnie dopiero teraz sie zbieraja panowie do odjazdu. o 16 mial sie zbierac ralfi od tasmana, firefox tez tam byl. ja sie zebralem za 5 15

PostNapisane: sobota, 31 października 2009, 16:53
przez firefox
No ja juz w domu :)