Strona 1 z 1

Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: środa, 27 kwietnia 2022, 13:31
przez Schummi
Hej,
jak w temacie - ktoś chętny na jakieś spotkanko w maju/czerwcu?

Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: czwartek, 28 kwietnia 2022, 01:27
przez JenJer
Ja :mrgreen:

Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: czwartek, 28 kwietnia 2022, 10:28
przez Ragor
Dobry ;) Coś można zorganizować, byle nie w pierwszy weekend czerwca :P

Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: czwartek, 5 maja 2022, 20:41
przez JenJer
u nas odpada 20-22 maja, 03-05 czerwca i tydzień później też reszta luz.

Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: piątek, 6 maja 2022, 07:13
przez lewmichal
Może nie wiosenne, ale w połowie lipca robię zlot u mnie na plantacji w Opolu Lubelskim. Dokładny termin wkrótce. Zapraszam już teraz

Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2022, 19:55
przez ogórek
kurde dawno mnie tutaj nie było .
a tu takie niespodzianki
widziałem się w sobotę z Mixolem, wspominaliśmy stare czasy , zloty itd.
miło , że coś , ktoś pomyślał o wspólnym spotkaniu .
ja jestem na tak . :yeah: :yeah:
czekam na info odnośnie daty spotkania

Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2022, 21:14
przez florek
HALO. A co powiecie na Mirów wiosną? Albo Turawa w Opolskiem, koło mnie. Na Jeziorsku też było nieźle.

Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: piątek, 13 maja 2022, 18:57
przez ogórek
Florek wszędzie gdzie byliśmy było fajnie.
Bo to ludzie robią dobrą robotę .

Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: niedziela, 15 maja 2022, 11:03
przez lewmichal
Termin zlotu u mnie to 9-10 lipca. Tydzień później jest termin rezerwowy w razie niepogody.

Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: poniedziałek, 16 maja 2022, 15:28
przez Ragor
Jak nigdy wypada w wolną sobotę :D Zainteresowany :D

Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???

PostNapisane: poniedziałek, 16 maja 2022, 20:58
przez lewmichal
:yeah: