Hej, jak w temacie - ktoś chętny na jakieś spotkanko w maju/czerwcu?
Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???
Napisane: czwartek, 28 kwietnia 2022, 01:27
przez JenJer
Ja
Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???
Napisane: czwartek, 28 kwietnia 2022, 10:28
przez Ragor
Dobry Coś można zorganizować, byle nie w pierwszy weekend czerwca
Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???
Napisane: czwartek, 5 maja 2022, 20:41
przez JenJer
u nas odpada 20-22 maja, 03-05 czerwca i tydzień później też reszta luz.
Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???
Napisane: piątek, 6 maja 2022, 07:13
przez lewmichal
Może nie wiosenne, ale w połowie lipca robię zlot u mnie na plantacji w Opolu Lubelskim. Dokładny termin wkrótce. Zapraszam już teraz
Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???
Napisane: poniedziałek, 9 maja 2022, 19:55
przez ogórek
kurde dawno mnie tutaj nie było . a tu takie niespodzianki widziałem się w sobotę z Mixolem, wspominaliśmy stare czasy , zloty itd. miło , że coś , ktoś pomyślał o wspólnym spotkaniu . ja jestem na tak . czekam na info odnośnie daty spotkania
Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???
Napisane: czwartek, 12 maja 2022, 21:14
przez florek
HALO. A co powiecie na Mirów wiosną? Albo Turawa w Opolskiem, koło mnie. Na Jeziorsku też było nieźle.
Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???
Napisane: piątek, 13 maja 2022, 18:57
przez ogórek
Florek wszędzie gdzie byliśmy było fajnie. Bo to ludzie robią dobrą robotę .
Re: Robimy jakieś spotkanko wiosenne???
Napisane: niedziela, 15 maja 2022, 11:03
przez lewmichal
Termin zlotu u mnie to 9-10 lipca. Tydzień później jest termin rezerwowy w razie niepogody.