GSXF 600 - prosba o ocene

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

GSXF 600 - prosba o ocene

Postprzez arekin » niedziela, 8 kwietnia 2012, 13:59

Witam,
jak na prawdziwego forumowicza przystalo, mam zamiar kupic swoje pierwsze GSXF :) Wypatrzylem sztuke z 2000 roku, bede wdzieczny za ocene.

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-j ... 22014.html

Z gory dzieki!
arekin
 

Postprzez arkadiusz » niedziela, 8 kwietnia 2012, 14:35

Sprzedający pisze ze motocykl nie wymaga wkładu finansowego ,z tym to bym się nie zgodził na zdjęciach widać ze opony są łyse tam już praktycznie nie ma bieżnika ,a napęd też już kończy swój żywot .
Kawasaki er-5 ->Suzuki gsx750f
Avatar użytkownika
arkadiusz
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2011, 21:41
Lokalizacja: Lublin

Postprzez vasen » niedziela, 8 kwietnia 2012, 14:54

Zalecam ogromną ostrożność,moto pochodzi od handlarza,napewno trzeba bardzo dokładnie sprawdzić.Nie wymaga wkładu finansowego? takie rzeczy to tylko w erze,olej i filtry to na dzień dobry
vasen
 

Postprzez Jacek_L » niedziela, 8 kwietnia 2012, 17:44

Zardzewiałe śrubki w moto, które ma przebieg 21 tys. km :D

Odpuść sobie ;)
Moje jajeczko :) Nowe zdjęcia na końcu :)
Jacek_L
 
Posty: 258
Dołączył(a): wtorek, 16 listopada 2010, 11:21
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Postprzez KR-Ociec » niedziela, 8 kwietnia 2012, 20:50

Moto z 2000 r. z przebiegiem 21kkm (czyli ok. 3 lata użytkowania?! a 12 lat licznikowych!!!) ; na foto Nr 3 - tylna tarcza hebla z rantem (!!!) więc co z przednią?; łańcuch padaka chociaż koło tylne napędu - ujdzie; tylna opona płaska (!!!) środkiem - złom; co do I właściciela, to ... ???? moto jeśli ma oryginalny przebieg to znaczy stało w stodole bo lakierek się lśni od PLAK`a a reszta zawiesia to rdzawy mat.
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez arekin » poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 10:08

Wielkie dzieki!!! Sam jako poczatkujacy nie widze takich rzeczy na pierwszy rzut oka - teraz wiem zeby nie inwestowac nawet w jego przeglad :)

Pytanie wiec o ta sztuke... http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-M3099441.html , moze ta bedzie lepsza.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 10:11 przez arekin, łącznie edytowano 2 razy
arekin
 

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 11:33

arekin, - wygląda ładnie;
- nie wiem jakie były oryginalne lakiery ale jeśli to perełka i do tego akcesoryjna szyba + rysa na prawym deklu silnika to nasuwa się pytanie o szlifa / dzwona / stłuczkę / wywrotkę parkingową
Ale ja może przewrażliwiony jestem ..... ;) pogoda taka :D
Zadzwoń, pogadaj a może pojedź, oglądnij z bliska ?
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez arkadiusz » poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 11:46

Na moje oko ten motocykl wygląda jakby był malowany .Tłumik nosi ślady naprawy a na motocyklu nie ma ani rysy. Zgodzę się z przed mówcą lepiej wziąć kogoś kto się zna i obejrzy go na żywo.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 11:51 przez arkadiusz, łącznie edytowano 1 raz
Kawasaki er-5 ->Suzuki gsx750f
Avatar użytkownika
arkadiusz
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2011, 21:41
Lokalizacja: Lublin

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 11:52

arkadiusz, a może tłumik tylko "wybebuszony"? :) ale lakier, fakt, mi się nie podoba ... :(
Chociaż, z drugiej strony, malowanie będzie już z głowy :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 11:57 przez KR-Ociec, łącznie edytowano 1 raz
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez arekin » środa, 25 kwietnia 2012, 08:55

Wg sprzedajacego Suzi byla skradziona, po czym szczesliwie sie znalazla ale bez owiewek.... wtedy on odkupil ją od wlasciciela, zrobil owiewki, a ze nie ma prawka na motocykl - sprzedaje :)
Cos mi tu smierdzi,ale obejrzec pojade :)
arekin
 

Postprzez GilotynaHTB » piątek, 27 kwietnia 2012, 07:34

To bardziej pachnie tym że cudowne odnalezienie nastąpiło po tym jak się glebnął ten co skradł....
Avatar użytkownika
GilotynaHTB
 
Posty: 87
Dołączył(a): piątek, 6 sierpnia 2010, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron