Z tego co ja widzę to przednia guma chyba słaba, wlepki każda z innej parafii. Chyba wydech wgięty. Cena jednak nie jest "podejrzanie niska", więc może źle widzę a moto jest warte zainteresowania.
http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsxf600 ... 0c50;r:5;s:
Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam
