GSX 600 Jajo 2000 Warszawa

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

GSX 600 Jajo 2000 Warszawa

Postprzez phanteon » niedziela, 10 lutego 2013, 17:53

Witam

Poszukiwania dalej trwają - zgniłe żółto-złote jajko się niestety sprzedało - zamuliłem jeden dzień i mnie podkupiła jakaś laska ;/.

No trudno - trzeba dalej jechać z tematem.

http://allegro.pl/suzuki-gsx-f-gsxf-600 ... 47335.html

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Trochę przekracza mój budżet i jest daleko, ale może warto ponegocjować i kupno spodni i butów rozłożyć w czasie.

Z tego co widzę to chyba nie do końca się zgadza kolor felg i pługu, brak wlepek przy kraniku, napęd chyba już wyciągnięty - ale to tylko moje spostrzeżenia.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano niedziela, 10 lutego 2013, 17:54 przez phanteon, łącznie edytowano 1 raz
Jeszcze kierowca puszki, zawsze uprzejmy dla moto
Avatar użytkownika
phanteon
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 3 lutego 2013, 17:54
Lokalizacja: GDA

Postprzez Abek » niedziela, 10 lutego 2013, 18:06

Na -
koniec napędu
brak naklejek przy kraniku (chociaż na zdjęciach nr 3 i 4 chyba są)
pług jakiś taki nie od niego mi się wydaje
brak zdjęcie uszkodzonej owiewki

Na +
wydech akcesoryjny


Imo coś tu śmierdzi trochę.
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości