Suzuki GSXF 600 Jajko 1998

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

Postprzez Budzik » piątek, 1 lutego 2013, 20:09

biedron, nie wiem gdzie ty widzisz glosny wydech.

MrSiureX, hahah czy kazdy motocykl obojetnie z ktorego roku na rynku wtornym w polsce ma ok 30tys km? i jak bierze olej to ma chyba ze 130 tys albo byl ostro jechany non stop. i jeszce historia ze moto kupione od kumpla dla zony, no poezja
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Tymon » piątek, 1 lutego 2013, 20:11

Bierze olej?? Przy takim przebiegu? Mój ma 2x tyle i oleju nie łyka
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez MrSiureX » piątek, 1 lutego 2013, 20:11

Tak jak mówiłem był moto jego kumpla a na zdjęciach nie ma tego tłumika czyli na to wychodzi że jest założony oryginał. Aha pytanko mam w rurze wydechowej na dole nie od strony silnika jest takie wgięcie jak każdego jajko ma ale tam też jest w tym miejscu spaw? Bo własnie tamten moto tak miał i się zastanawiałem czy ten spaw tam powinien być czy rura była spawana.
MrSiureX
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2013, 10:29
Lokalizacja: ZG

Postprzez Budzik » piątek, 1 lutego 2013, 20:18

MrSiureX, one tak maja seryjnie
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez BiEdRoN » piątek, 1 lutego 2013, 20:21

Budzik napisał(a):biedron, nie wiem gdzie ty widzisz glosny wydech
gości w opisie wpisał (nie ma go na zdjeciach) teraz pytanie czy obecnie jest oryginał czy przelot, dobrze gość uczciwy i przyznaje się że łyka oliwe, ciekawe też ile ubywa ze stanu
Ostatnio edytowano piątek, 1 lutego 2013, 20:23 przez BiEdRoN, łącznie edytowano 1 raz
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez MrSiureX » piątek, 1 lutego 2013, 20:25

Podpowiedzcie mi co tam mam go wypytać jutro zadzwonię i się zapytam co i jak. Bo jak mam przejechać tym razem Busem 200km w jedną stronę to ja moto nie kupię bo na bene wszystko wydam hahaha xD Dzięki Budzik za info.
MrSiureX
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2013, 10:29
Lokalizacja: ZG

Postprzez Budzik » piątek, 1 lutego 2013, 20:30

MrSiureX, moja rada jest taka abys szukal moto ze swojego wojewodztwa, bo jak bedizesz jezdzil jakies chore iloscikm w poszukiwaniu to wydasz caly fundusz na paliwo do auta;)
pozatym ze masz dosc mocno blisko do deutchlandu to ja bym sie wybral na twoim miejscu za granice i moze tam bys cos znalazl. pozatym przy zachodniej granicy jest duzo sprzedajacuch sciagajacych sprzety z zachodu
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez MrSiureX » piątek, 1 lutego 2013, 20:40

Będę miał to na uwadze :D Dzięki wielkie:D
MrSiureX
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2013, 10:29
Lokalizacja: ZG

Poprzednia strona

Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości