Prośba o ocenę jajca
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-M3083865.html
Z fotek nie bardzo widać w jakim stanie jest tylna opona i napęd, no i coś mi zbyt ładne i tanie to moto jak na jajco w sezonie. Może koledzy coś dojrzą? A może ktoś z Poznaniaków go zna?
Z fotek nie bardzo widać w jakim stanie jest tylna opona i napęd, no i coś mi zbyt ładne i tanie to moto jak na jajco w sezonie. Może koledzy coś dojrzą? A może ktoś z Poznaniaków go zna?