http://moto.allegro.pl/sliczne-suzuki-gsx-600f-i2322936396.html
Troszkę stary ten imbryczek ale jeśli będzie w dobrym stanie to wezmę a tymczasem prośba o ocenę stanu na podstawie zdjęć
kojak83 napisał(a):Z tym oświetleniem tablicy to on mi pewnie przeglądu nie przejdzie i będę musiał kombinować z przeciąganiem kabli itp?
Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości