Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Ocena jajka 99r
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=54&t=3569
Strona
1
z
1
Ocena jajka 99r
Napisane:
piątek, 11 maja 2012, 14:07
przez
ch3st3r3k
Tak jak w temacie bardzo proszę o ocenę z góry dziękuje:)
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-M3096201.html
Napisane:
piątek, 11 maja 2012, 20:59
przez
KR-Ociec
Dobrze zrobione fotki bo albo ja jestem zmęczony albo nie ma się do czego przyp....ć
Trza obaczyć na żywca - powodzenia.
Napisane:
sobota, 12 maja 2012, 07:54
przez
ivan
Wydaje mi się że w tym roczniku były inne napisy GSXF (cały srebrny).
Napisane:
sobota, 12 maja 2012, 09:18
przez
NiDeMa
U mnie nie są całe srebrne... f złote...
Ale prawdę mówiąc zdjęcia tak marne ze nie ma co... Nic nie wiadomo...