Strona 1 z 1

Ocena jajka 99r

PostNapisane: piątek, 11 maja 2012, 14:07
przez ch3st3r3k
Tak jak w temacie bardzo proszę o ocenę z góry dziękuje:)

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-M3096201.html

PostNapisane: piątek, 11 maja 2012, 20:59
przez KR-Ociec
Dobrze zrobione fotki bo albo ja jestem zmęczony albo nie ma się do czego przyp....ć :/
Trza obaczyć na żywca - powodzenia.

PostNapisane: sobota, 12 maja 2012, 07:54
przez ivan
Wydaje mi się że w tym roczniku były inne napisy GSXF (cały srebrny).

PostNapisane: sobota, 12 maja 2012, 09:18
przez NiDeMa
U mnie nie są całe srebrne... f złote...



Ale prawdę mówiąc zdjęcia tak marne ze nie ma co... Nic nie wiadomo...