GSX600F, 1999, Kościerzyna

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

GSX600F, 1999, Kościerzyna

Postprzez phanteon » niedziela, 3 lutego 2013, 20:56

Witam

Z tego co ja widzę to przednia guma chyba słaba, wlepki każda z innej parafii. Chyba wydech wgięty. Cena jednak nie jest "podejrzanie niska", więc może źle widzę a moto jest warte zainteresowania.

http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsxf600 ... 0c50;r:5;s:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam
Jeszcze kierowca puszki, zawsze uprzejmy dla moto
Avatar użytkownika
phanteon
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 3 lutego 2013, 17:54
Lokalizacja: GDA

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 4 lutego 2013, 20:43

Wydechy sa tak spawane fabrycznie z taka niby 'wgniotka'.

Ranty i lagi polerowane... albo ktos mial fantazje (tak jak ja kiedys) albo jakas reanimacja byla :/ Warto sprawdzic czy proste.

I znow ten przebieg :D

Reszte trudno wywnioskowac bo kiepskie fotki.
TasmaN
 


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości