GSXF 600 1999 Strzelno

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

GSXF 600 1999 Strzelno

Postprzez phanteon » poniedziałek, 4 lutego 2013, 00:16

Cześć

Kolejny zawodnik - chyba wykorzystam limit na ilość tematów do końca półrocza.

Stoi od listopada, wystawiany regularnie. Kolor myślę jest sfałszowany kiepskim aparatem. Reszta wygląda chyba nie najgorzej. Lipa, że handlarz i niezarejestrowany.

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-s ... 89598.html

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Jeszcze kierowca puszki, zawsze uprzejmy dla moto
Avatar użytkownika
phanteon
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 3 lutego 2013, 17:54
Lokalizacja: GDA

Postprzez eddub » poniedziałek, 4 lutego 2013, 01:29

Mnie martwi brak naklejki na wahaczu..
Ale kolorek faktycznie ciekawy ;D
Za tą cenę szukał bym jednak młodszego o te dwa trzy lata ;) chociaż oponki ładne..
eddub
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 8 kwietnia 2012, 10:54
Lokalizacja: Opalenica

Postprzez Abek » wtorek, 5 lutego 2013, 15:06

Rudy na łańcuchu. Generalnie wygląda na zadbanego, ale łańcuch swoje mówi. Kolor jakiś taki dziwny...
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez phanteon » wtorek, 5 lutego 2013, 15:13

Abek napisał(a):Rudy na łańcuchu. Generalnie wygląda na zadbanego, ale łańcuch swoje mówi. Kolor jakiś taki dziwny...


Znaczy, że długo stał - zgadzałoby się, bo pierwszy raz wystawionego go kojarzę z października.

Kolor myśle, że to wina aparat - jak miałem czerwone auto to kiepski aparat robił to samo.
Jeszcze kierowca puszki, zawsze uprzejmy dla moto
Avatar użytkownika
phanteon
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 3 lutego 2013, 17:54
Lokalizacja: GDA


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości