Kolejny zawodnik - chyba wykorzystam limit na ilość tematów do końca półrocza.
Stoi od listopada, wystawiany regularnie. Kolor myślę jest sfałszowany kiepskim aparatem. Reszta wygląda chyba nie najgorzej. Lipa, że handlarz i niezarejestrowany.
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-s ... 89598.html
Uploaded with ImageShack.us
