Cena wydaje się atrakcyjna - gość ma moto 5 sezonów. 2 lata temu robiony napęd, czyszczenie i regulacja gaźników. Opony niby są w spoko stanie, ale mam wrażenie, że są śmietniki. Wygląda na ori malowanie. Czekam na więcej zdjęć - zobaczymy co się okaże.
Wytarmosiłbym na 5500 i zostanie mi 1000 na wiosenny serwis - starczy?
http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsx-600 ... 8c7;r:15;s:
Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam
Dziękuję za cierpliwość moderatorów - ale uparłem się na Jajo...i kupię sobie takie, choćbym miał je komuś z garażu na siłę wyciągnąć
[ Dodano: 10-02-13, 19:17 ]
Dostałem zdjęcia dodatkowe - coś czuję, że jest szansa dobrze i konkretnie ponegocjować cenę - ile trzeba liczyć na czyszczenie i regulację gaźników, oleje/płyny/świece, na opony pewnie trzeba liczyć 8 stówek - co jeszcze trzeba doliczyć?
Uploaded with ImageShack.us
