GSX 600 1998 Bydgoszcz

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

GSX 600 1998 Bydgoszcz

Postprzez phanteon » niedziela, 10 lutego 2013, 19:05

Siema

Cena wydaje się atrakcyjna - gość ma moto 5 sezonów. 2 lata temu robiony napęd, czyszczenie i regulacja gaźników. Opony niby są w spoko stanie, ale mam wrażenie, że są śmietniki. Wygląda na ori malowanie. Czekam na więcej zdjęć - zobaczymy co się okaże.

Wytarmosiłbym na 5500 i zostanie mi 1000 na wiosenny serwis - starczy?

http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsx-600 ... 8c7;r:15;s:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam

Dziękuję za cierpliwość moderatorów - ale uparłem się na Jajo...i kupię sobie takie, choćbym miał je komuś z garażu na siłę wyciągnąć :diabel:

[ Dodano: 10-02-13, 19:17 ]
Dostałem zdjęcia dodatkowe - coś czuję, że jest szansa dobrze i konkretnie ponegocjować cenę - ile trzeba liczyć na czyszczenie i regulację gaźników, oleje/płyny/świece, na opony pewnie trzeba liczyć 8 stówek - co jeszcze trzeba doliczyć?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Jeszcze kierowca puszki, zawsze uprzejmy dla moto
Avatar użytkownika
phanteon
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 3 lutego 2013, 17:54
Lokalizacja: GDA

Postprzez moro99 » niedziela, 10 lutego 2013, 19:49

z tych zdjec to i naped bedziesz musial wczesniej czy pozniej (a napewno wczesniej jak nie juz) doliczyc
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Abek » niedziela, 10 lutego 2013, 20:08

Napęd na jeszcze trochę, opony komplet Pirelli to niecałe 800, regulacje u znajomego to 100 za zawory + 100 za gaźniki. Olej kosztuje 120, filtr powietrza 90, paliwa 20, oleju 30. Świece 50zł/szt.

A tak to na owiewce każda śrubka inna.
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez phanteon » niedziela, 10 lutego 2013, 20:15

Abek napisał(a):Napęd na jeszcze trochę, opony komplet Pirelli to niecałe 800, regulacje u znajomego to 100 za zawory + 100 za gaźniki. Olej kosztuje 120, filtr powietrza 90, paliwa 20, oleju 30. Świece 50zł/szt.

A tak to na owiewce każda śrubka inna.


Warto jechać?
Jeszcze kierowca puszki, zawsze uprzejmy dla moto
Avatar użytkownika
phanteon
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 3 lutego 2013, 17:54
Lokalizacja: GDA

Postprzez Abek » niedziela, 10 lutego 2013, 20:22

Na wstępie z 1300 musisz włożyć minimum. Owiewka mnie zastanawia. Jak silnik ładnie chodzi jest prosty itp to targuj :) za 5k myślę, że mogłoby się opłacać ale decyzja należy do Ciebie, ja piszę jedynie w oparciu o zdjęcia.
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości