Suzuki GSX 600F 1994 Goleniów

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

Suzuki GSX 600F 1994 Goleniów

Postprzez Piotr91 » czwartek, 14 lutego 2013, 00:39

Witam, moglibyście ocenić ten sprzęt? http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsx-600 ... 1JLxj.html

Pozdrawiam
Piotr91
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2013, 11:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Budzik » czwartek, 14 lutego 2013, 06:49

Co do samego moto to musze zdkecia zobaczyc na duzym ekranie (bo ztel to nic nie widac) ale z kasku i nutow to nie bedziesz mial pozytku bo takie rzeczy kupuje sie nowe. Nigdy nie wiadomo co sie z nimi dzialo wczesniej- grzybice wszawice lupiez. Kombinezon wypierzesz ale jak nie twoj rozmiar to ci nie potrzebny.
Sama cena dosc wysoka za seryjna 600 bez zadnych dodatkow. Pytanie czy opone ktore zostaly zalozobe sa nowe czy uzywane. Przebieg jak to zwykle w polsce bywa ok 30tys, nawet w 19 letnim sprzecie.
Jak po poludniu/w pracy zerkne na zdjecia to ci powiem
Bo jak dla mnie to cena wysoka za to co oferuje. Ok 4 tys bym go wycenil. To ze moto ma powymieniane czescieksploatacyjne nie podnosi jego wartosci przynajmbiej w znacznym stopniu.
Ciekawe jak wyglada naped plastiki i csla reszta
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez rumcajs » czwartek, 14 lutego 2013, 19:21

Cena mocno wygórowana, ja uwazam że kupując za 4500 dałem dużo. zdecydowałem sie bo kupiłem salonie z gwarancją na motor do 15-go kwietnia bo facet był pewny za stan. Teoretycznie mam przebieg 18900 :)))
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez bymbol » sobota, 16 lutego 2013, 15:18

Kombinezon i akcesoria wliczone i tyle 8)
Nie ma boga...jest Motór!
Avatar użytkownika
bymbol
 
Posty: 45
Dołączył(a): sobota, 29 grudnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez G@JO$ » sobota, 16 lutego 2013, 15:46

A ja uważam ze jak moto jest pewne i ktos wie co ma to tanio nie puści, a porównywanie innych cen z allegro średnio ma sens bo każde moto jest inne, często są malowane itp itd czego nie widać np na zdjęciach....wiem jak sam szukałem 1 i 2 moto dla siebie :p

[ Dodano: 16-02-13, 15:54 ]
A co do przebiegów rzędu 30 tys na moto z 1994r jest mało wiarygodne acz może sie trafić....szkoda tylko ze na allegro wszytkie moto tyle maja czy to 95r czy 2000 :/ dlatego lepiej patrzeć na stan moto a nie na rzekomy przebieg
G@JO$
 
Posty: 125
Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 11:04
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Budzik » sobota, 16 lutego 2013, 19:08

ja za swojego dalem 3 lata temu 4100 a wystawiony byl za 4500, do wymiany mialem opone i regulacje gaznikow.
teraz za 5 tys to nie kupilbym pelnej serii i to w dodatku 600
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Piotr91 » niedziela, 17 lutego 2013, 12:56

Ok, dzięki Panowie za odpowiedzi, chyba sobie odpuszczę:)

Pozdrawiam
Piotr91
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2013, 11:35
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości