GSXF-750-Czestochowa-2001

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

GSXF-750-Czestochowa-2001

Postprzez Bielik » poniedziałek, 25 lutego 2013, 00:21

witam , dodaje kolejne jajko do oceny i komentowania :
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-7 ... 30604.html

Obrazek

Nie znam się za bardzo, ale mi się wydaje ok :mrgreen:
szerokości...przyczepności...
Avatar użytkownika
Bielik
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 16:17
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez RAV » poniedziałek, 25 lutego 2013, 06:56

hmmm wsporniki pod kanapą nieoryginalne (te do mocowania bagażu), tak samo przednia pompa hamulcowa od jakiegoś nakeda, bo ma mocowanie na lusterko :D dźwignia tylnego hamulca za to ustawiona tak wysoko, że tym chyba krasnal w szpilkach jeździł :P a tak poza tym to wydaje się być ok.

[ Dodano: 25-02-13, 07:01 ]
a no i brak "serwisówki" :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 25 lutego 2013, 10:06

92 a nie 98 KM.

ale zes RAV wypatrzyl ta pompe ;) :)

Naped zdrowy jeszcze jak widac. Naklejki ochronne na owiewkach.

Ogolnie ladny i ja bym obejrzal z bliska.
TasmaN
 

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 25 lutego 2013, 14:02

I ma kastrator na baku
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Bielik » środa, 27 lutego 2013, 00:21

O co chodzi z ta serwisowka?
szerokości...przyczepności...
Avatar użytkownika
Bielik
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 16:17
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez plaski » środa, 27 lutego 2013, 02:20

Brak opisu co było robione przy moto. Ale skąd ma wiedzieć jak nim nie jeździł
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez RAV » środa, 27 lutego 2013, 07:08

ha ha ha ha ha "serwisówka" to taka mała klapka w kształcie jajka na prawej owiewce, pod nią masz min. korek wlewu oleju do silnika :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Bielik » środa, 27 lutego 2013, 10:51

plaski napisał(a):Brak opisu co było robione przy moto. Ale skąd ma wiedzieć jak nim nie jeździł

Tak myślałem ale nie chciałem walnac jakieś głupoty dlatego wolałem się spyta

A tak na marginesie zastanawia mnie to czemu ludzie sprzedają niby igły po wymianie praktycznie wszystkiego? Czemu inwestują w moto które sprzedają, jak dla mnie mocno doinewstowany egzemplarz to trochę podejrzana sprawa. Wiadomo czasami moto robi się dla siebie i przez wydarzenia losowe trzeba sprzedać,ale też ciężko uwierzyć ze akurat tak jest w każdym przypadku.
Pozdro ze śląska
szerokości...przyczepności...
Avatar użytkownika
Bielik
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 16:17
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez lewmichal » środa, 27 lutego 2013, 11:12

Manetki zmienione.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Tomek » środa, 27 lutego 2013, 13:09

Bielik, ten wygląda dość ciekawie:
http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsx-f-7 ... bd1c;r:6;s:
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 22
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2012, 15:25
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Bielik » środa, 27 lutego 2013, 15:05

Dzieki Tomek .
Własnie go szukałem na necie i nie umiałem znalesc...
Koles który to sprzedaje to kolega mojego kolegi z praca ha xD

Na pewno pojade zobaczyć na zywo, 15 min i będę na miejscu .

dzięki jeszcze raz , :mrgreen:
szerokości...przyczepności...
Avatar użytkownika
Bielik
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 16:17
Lokalizacja: Ruda Śląska


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości