Suzuki GSX-F 600 DRZEWICA

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

Suzuki GSX-F 600 DRZEWICA

Postprzez mar_92 » wtorek, 26 lutego 2013, 16:28

Witam,co sądzicie o tym egzemplarzu
Obrazek

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-6 ... 35350.html
Avatar użytkownika
mar_92
 
Posty: 622
Dołączył(a): niedziela, 27 maja 2012, 12:40
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Abek » wtorek, 26 lutego 2013, 18:20

Lampa do wymiany, brak śrubki przy pługu z lewej strony, napęd do wymiany. Tyle widze :) Tak poza tym to ładny
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez RAV » wtorek, 26 lutego 2013, 20:12

piteer83 napisał(a):
Abek napisał(a):Lampa do wymiany


która, i dlaczego??

tylna za brak przeciwmgielnego :P

moto leżało na lewej, ale bardzo lekko i ucierpiał tylko dekiel lewy, podnóżek i lekko owiewka na wysokości napisu GSXF

napęd faktycznie out.
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez mar_92 » wtorek, 26 lutego 2013, 20:14

czy liczniki są tak nierówno w każdym?,widać na zdjęciu ostatnim
Avatar użytkownika
mar_92
 
Posty: 622
Dołączył(a): niedziela, 27 maja 2012, 12:40
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Abek » wtorek, 26 lutego 2013, 20:20

Eee nie doczytałem skąd moto a ciemna lampa w angolach zwykle była. Mój błąd :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez dragster » wtorek, 26 lutego 2013, 20:21

ja w 99' mam równo
Avatar użytkownika
dragster
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela, 24 lutego 2013, 13:57
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez mar_92 » wtorek, 26 lutego 2013, 20:24

bo rzuciły mi się w oczy że są krzywo
Avatar użytkownika
mar_92
 
Posty: 622
Dołączył(a): niedziela, 27 maja 2012, 12:40
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mar_92 » niedziela, 3 marca 2013, 15:30

Koledzy bylem dziś oglądałem moto i mam takie pytanie, poci sie lekko przy uszczelce pokrywy zaworow . Jaki koszt moze byc naprawy,moto moze lezal ale bardzo lekko bo pod naklejka nawet lakier nie ruszony
Avatar użytkownika
mar_92
 
Posty: 622
Dołączył(a): niedziela, 27 maja 2012, 12:40
Lokalizacja: Łódź

Postprzez lewmichal » niedziela, 3 marca 2013, 19:42

Uszczelka to koszt ok. 100 zł ASO lub jakieś 50zł zamiennik. Jeśli lekko poci, to może wystarczy silikonem poprawić.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości