Strona 1 z 1
SUZUKI GSX-F -750- Zabrze - 1999

Napisane:
środa, 27 lutego 2013, 15:27
przez Bielik
http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsx-f-7 ... bd1c;r:6;s:
czesc, Polecil mi je Tomek z forum,
Jak już wspomniałem ( nie wszyscy mogli czytac ) Koles który to sprzedaje to kolega mojego kolegi z pracy , moto podobno zadbane i warte uwagi.
Ale jak to ostatnio bywa, czekam i na wasze opinie i sugestie


Napisane:
piątek, 1 marca 2013, 13:57
przez Bielik
Elo, w niedzielę jadę oglądać maszyne...dobrze by było jak by ktoś napisał na co zwrócić szczególną uwagę w tym egzemplarzu, może jest coś co rzuca się w oczy?

Napisane:
piątek, 1 marca 2013, 14:55
przez lewmichal
Jedź i oglądaj śmiało. Po zdjęciach nie widzę żadnych niepokojących rzeczy.

Napisane:
piątek, 1 marca 2013, 18:13
przez unio
Wygląda na zadbany. Wszystko w oryginale. Posłuchaj jak chodzi powiedz żeby silnik był zimny, Podnieś bak, zobacz czy silnik się nie poci przy pokrywie zaworów, sprawdź jak się wkręca i schodzi z obrotów po rozgrzaniu bez ssania, tarcze, klocki, jak łapią hamulce, nr VIN.

Napisane:
niedziela, 3 marca 2013, 16:34
przez Bielik
Bylem dziś z kolegami zobaczyć moto .
Wizulanie to znaczy owieki znaczek GSXF porysowane strasznie, dekiel tak samo dosyć mocno przytarty...( wszytsko lewa strona) prawa dużo lepiej ale tez tam male co nieco widać.
Technicznie jak koledzy (którzy się znaja) powiedzieli ze jest bardzo dobrze. Faktycznie opona nowa,naped tez bardzo swiezy.

Napisane:
niedziela, 3 marca 2013, 16:37
przez Abek
Kupiłeś?

Napisane:
niedziela, 3 marca 2013, 16:57
przez Bielik
Nie, pojechałem jeszcze do Rybnika ogladac jeszcze jedno jajko.
TE drugie to 600 i wizualnie w dużo lepszym stanie, technicznie tak samo bez luzow itd. nawet ciszej chodzi silnik , nie ma zadncyh metalicznych stuków. Niestety jest ALE , opona do wymiany klocki przod tył i olej z flitrem , może nie od razu ale za dwa miechy na pewno.
w sumie nie wiem co wybrać , dodam ze w rybniku tanszy jest o nie caly tysiąc.

Napisane:
niedziela, 3 marca 2013, 17:00
przez Abek
Opona tył to 700 olej + filtr 120 klocki komplet jakieś 280.
Moim zdaniem weź polecany moto nawet jeśli jest to lekkiej kosmetyki.

Napisane:
niedziela, 3 marca 2013, 17:04
przez Bielik
jeśli chodzi o ta kosmetyka, to nie nazwałbym tego lekką ... bo plastiki porysowane starsznie , z kranika ciekło , dekiel zdarty , przednie swiatlo również porysowane, to lewa strona , a prawa w sumie tak samo tylko dużo mniej.
Ten drugi tylko drobne ryski bez większych otarć itd. i co mnie milo zaskoczylo bardzo cicho chodzl silnik , przynajmniej w porwnaniu do tego jajka z samej góry teamtu.