
guardian_angel napisał(a):No też fakt, ale gdyby były reklamowe banerki na stronie np dla usera moto-akcesoria to co innego. Ktoś to chciał zrobić...?

jass napisał(a):jak ktoś mi robi dobrze
Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości