Podaje 2 firmy zajmujace sie m.in. spawaniem i obrobka stali kwasodpornej.
Firmy polecone przez znajomego ktory z nimi na stale wspolpracuje - okresla jako rzetelne.
http://www.centrspaw.pl/
http://www.inoxstal.pl/
W centrspawie planuje wykonac stelaz pod tablice rej. i kierunki + kilka innych pierdółek.
