Gdzie nie oddawac moto :)

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

Gdzie nie oddawac moto :)

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:07

Witam
Jesli szukacie miejsca gdzie nie nalezy serwisowac motocykla to omijajcie szerokim lukiem
serwis Kawasaki na Przybyszewskiego, oraz (jesli jeszcze pracuja ludzie z serwisu na Zeromskiego) serwisu na Maratonskiej. Wiecej info w archiwum pl.rec.motocykle. Oczywiscie jesli chodzi o Lodz
Z miejsc gdzie sam naprawialem moto to Motoport przy al. Wlokniarzy i Profi rowniez przy tej samej ulicy. Z tym, ze w Profi trzeba trzymac "reke na pulsie".
Ale po naprawach tam moj imbryk 1989 smigal az milo.

pozdr
BartekGSXF
EL
TasmaN
 

Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron