Witam
Jesli szukacie miejsca gdzie nie nalezy serwisowac motocykla to omijajcie szerokim lukiem
serwis Kawasaki na Przybyszewskiego, oraz (jesli jeszcze pracuja ludzie z serwisu na Zeromskiego) serwisu na Maratonskiej. Wiecej info w archiwum pl.rec.motocykle. Oczywiscie jesli chodzi o Lodz
Z miejsc gdzie sam naprawialem moto to Motoport przy al. Wlokniarzy i Profi rowniez przy tej samej ulicy. Z tym, ze w Profi trzeba trzymac "reke na pulsie".
Ale po naprawach tam moj imbryk 1989 smigal az milo.
pozdr
BartekGSXF
EL
