Pokrowiec na moto

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

Postprzez Pit » piątek, 3 lipca 2009, 19:35

L w zupełności na jajco
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez ZiGi » poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:15

goofy27 napisał(a):Jako że posiadacie już pokrowce, mam pytanie czy kupować XL, czy L wystarczy?


Jeśli nie masz stelaża pod kufer lub innych udziwnień to L w zupełności, ale ja mam teraz XL bo mam stelaż i w L-ce nie za bardzo się mieścił.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez goofy27 » poniedziałek, 6 lipca 2009, 17:03

właśnie planuję kufer, dlatego XL chyba bardziej, ale może się obędzie bez pokrowca, załatwiam garaż
goofy27
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Poprzednia strona

Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron