Przekładka opon gdzie i za ile?

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

Przekładka opon gdzie i za ile?

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:12

KOSA1022

Może wiecie które warsztaty wulkanizacyjne w Łodzi obsługują MOTO.
Ja osobiście pytam o miasto Łódź ale dobrze wiedzieć też o reszcie polski. Tylko nie mówcie mi o Profi na al.Włókniarzy w Łodzi bo tam zawołali za przekładke opony przedniego koła 100PLN. A będąc w Ostrowie Wielkopolskim dałem 22 PLN
TasmaN
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:12

W wawie robi to na pewno Kawasaki na Al. Prymasa 1000 lecia. Glownie problem polega na tym zeby wywazyc kolo. Tam to robia.
TasmaN
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:13

Czesc Kosa,

znalazlem u siebie w takiej jednej bazie serwisy opon w Łodzi.
To sa te najwieksze - autoryzowane. Mozesz zapytac czy do moto zmieniaja i wywazaja.
A jak nie to beda pewnie wiedziec kto to w Lodzi robi.

SZER, UL. OBYWATELSKA 94, ŁÓDŹ, 689 96 55
FEU-VERT LODZ 2004, UL. WŁÓKNIARZY 264, 630 90 63
Inter-Stomil serwis, UL. ZGIERSKA 108, 654 42 13
Point-S SOWKAM, UL. PABIANICKA 163-165, 682 98 44
ŚWIAT OPON, UL. WÓLCZAŃSKA 232, 042 684 98 50
TasmaN
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:13

LUKKA

Kosa, oponę to przełożą Ci w każdym serwisie, problem to wyważenie. Ja na koniec sezonu zgubiłem ciężarek i muszę wywarzyć na wiosnę na nowo.. ktoś mi bąkał że można na Przybyszewskiego serwis nazywa się chyba Koło Serwis, obok Orlenu na Widzewie.. i ponoć w serwisie na Brzezińskiej B&K .. al to nie sprawdzone info, sam muszę zadzwonić
Aha ja bym za cholere nie kupił używki ... oglądałem na bajzlu.. każda kołkowana ... niby wsio gra, ale opony to bezpieczeństwo, nie ma jak nówki
TasmaN
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:14

KOSA 1022

Wracam do wątku bo mam namiar.
Zajmują się servisem i sprzedażą moto mają też sklep akcesoria i pierdoły.

przekładka oponki i wyważenie to koszt ok 40 PLN (podobno cena zależzy od ilości ołowiu)

Firma DOLKO
Łódź ul. Rojna 122
tel. (042) 652 29 16, 601 354 944, 603 094 122
TasmaN
 

Postprzez Galileo » wtorek, 21 kwietnia 2009, 21:31

Siemka
Wiecie gdzie mogę wyważyć koło w Wawie najlepiej okolice Pragi , bo kierownica mi lata jak szalona :P
Avatar użytkownika
Galileo
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kwiatek » środa, 22 kwietnia 2009, 07:06

wiatm. Ja w Szczecinie za wymianę 2 laczków z wyważeniem zapłaciłem 90zł !!!!!
Firma ---6 ATMOSFER UL. STRUGA 82 SZCZECIN
Avatar użytkownika
kwiatek
 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 11:16
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez firefox » środa, 22 kwietnia 2009, 07:27

No to ja w Wawie zaplacilem 80 :) w motomars
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Miki » środa, 22 kwietnia 2009, 11:11

no to ja za założenie i wywarzenie 20zł
Kraśnik ul. Piastowska Janusz Kozłowski
Miki
 

Postprzez Krzysiek1989 » środa, 22 kwietnia 2009, 20:00

90, 80 zł panowie za co tu tyle płacić ? ja rozumiem 20 -30 zł bo sa konkretne maszyny do wyważania i zakładania opon. Czasami warto przjechać się jeszcze do dwóch serwisów wiecej. Ja płaciłem za zmiane opony bez wyważania 6 zł, z wyważaniem były czasami problemy bo motocyklowe koła ciezko się wyważa.
Teraz takie pytanie, czy zawsze trzeba wyważać ? mi się jeszcze nie zdarzyło aby po wymienie oponki było jakieś bicie w kole.
Krzysiek1989
 

Postprzez firefox » środa, 22 kwietnia 2009, 20:05

Podobno glownie wywaza sie tylko przod, tylu nie ma sensu ale to tylko informacje od mechanika...

Co do ceny, to takie sa w Wawie :) a bylem w kilku. Byc moze znalazlbym taniej ale nie bede jezdzic po calej Warszawie i okolicach :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kosa1022 » środa, 22 kwietnia 2009, 20:37

Ja zapłaciłem 12 PLN za zmiane gumy na tyle bez wagi bo gość sam powiedział że z tyłu mozna odpuścić
kosa1022
 

Postprzez Galileo » piątek, 24 kwietnia 2009, 12:06

Byłem dziś w salonie Yamahy na Targowej, mają tam serwis .
POLECAM są zarobieni ale jak się umówi wcześniej robią od ręki , za wyważenie koła i przekładkę opony bo była źle założona zapłaciłem 30 zł jak na Wawe to tanio :)
Avatar użytkownika
Galileo
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Daniel » niedziela, 24 maja 2009, 16:20

Ode mnie wulkanizator zachciał 100zł za samo przełożenie(koła zawiozłem mu samochodem,więc miał do przełożenia tylko opony)ale zapłaciłem mu tylko 40zł(i tak przepłaciłem).Koła wyważył mi proszkowo
Daniel
 

Postprzez kosa1022 » niedziela, 24 maja 2009, 17:51

PROSZKOWO????
A co to za metoda bo nigdy o niej nie słyszałem?
kosa1022
 

Postprzez Daniel » niedziela, 24 maja 2009, 19:08

Do opony wsypuje się odpowiednią ilość takiego specjalnego proszku do wyważania kół,proszek jest w środku i każdego dnia koło się wyważa.Tak się wyważa niektóre koła z aluminiowymi felgami w osobówkach i koła w ciężarówkach
Daniel
 

Postprzez firefox » niedziela, 24 maja 2009, 19:32

Ja tez nigdy nie slyszalem o takiej metodzie, ale co znaczy :
proszek jest w środku i każdego dnia koło się wyważa


To znaczy ze proces wywazania trwa kilka dni ?
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kosa1022 » niedziela, 24 maja 2009, 21:19

Jakaś paranoja i według mnie totalny blef.
A skąd niby ten proszek wie gdzie koło jest niedociążone co to jakieś inteligentne molekuły czy co???
kosa1022
 

Postprzez Daniel » niedziela, 24 maja 2009, 21:51

Ten proszek jest tak sypki jak piasek,gdy koło się obraca i ma gdzieś bicie to w tym miejscu musi być za lekkie albo za ciężkie,właśnie w to miejsce gdzie koło jest za lekkie proszek podczas jazdy się umiejscawia.
kosa1022, jeżeli nie wierzysz że taka metoda istnieje zapytaj o to u najbliższego wulkanizatora,ponoć jest to lepsza metoda niż ołowiane odważniki.
firefox, to znaczy że jak koło się nie kręci to proszej jest w jednym miejscu(zazwyczaj na dole opony) a jak zaczyna się kręcić to rozprowadza się po oponie od środka i wtedy koło się wyważa,rozumiesz już o co chodzi??

[ Dodano: 24-05-09, 23:10 ]
Sory że tak post pod postem,ale proszę,tu jest opisae jak działa metoda proszkowa http://www.oponex.pl/?page=shop&towar=71

[ Dodano: 24-05-09, 23:14 ]
Tu jest taki proszek http://www.allegro.pl/item614114299_pro ... _auto.html
Daniel
 

Postprzez kosa1022 » poniedziałek, 25 maja 2009, 18:30

No może i coś w tym jest tylko nasówa się pytanie dlaczgo nigdzie w zastosowaniach nie wymienili motocykli???
Może nie wymienili bo np. motocykl tak szybko się rozpędza że ten proszek nie ma szans się odpowiednio rozprowadzić????
No ale i tak ciekawa metoda.
kosa1022
 

Następna strona

Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości