tłumik gsxf600

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

tłumik gsxf600

Postprzez cookieman » niedziela, 31 maja 2009, 11:01

szukam jakiegos fajnie brzmiącego tłumiku do jaja 600 co polecacie, tylko nie za 1500 szukam czegos raczej do 600 800 zł
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Nyuno » niedziela, 31 maja 2009, 11:09

Za 600 800 dedykowanego to nie znajdziesz. A już na pewno nie z homologacją.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez cookieman » niedziela, 31 maja 2009, 11:13

to ile trzeba wydac na tłumik ? zaczekam miesiac dluzej
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Nyuno » niedziela, 31 maja 2009, 11:30

To, ile trzeba, uzależnione jest od tego, czego oczekujesz :) Jak chcesz ładne brzmienie i nie interesują Ciebie konflikty prawne, to gdzieś na forum jest wątek o kolesiu, który na zamówienie robi tłumiki od podstaw za tę cenę co podałeś.

Jak chcesz mieć markowy, dedykowany i z homologacją, to przygotuj się na wydatek rzędu 300 400 euro.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bocian » niedziela, 31 maja 2009, 11:51

polecam swój :D

stary poczciwy IXIL - ek :)
bocian
 

Postprzez firefox » niedziela, 31 maja 2009, 12:53

Ja juz wspominalem, ze tlumik Tasiora znalazlem za 250 euro a dzisius wie jaki to dzwiek :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » niedziela, 31 maja 2009, 15:22

Wiem jaki to dźwięk, jednak chciałbym opcję 380, a nie 330, jak ma Tasior.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez cookieman » niedziela, 31 maja 2009, 17:31

zastanawiam się nad wypruciem orginalnego tłumika robił to juz ktos ? jak brzmi
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez luks » niedziela, 31 maja 2009, 18:16

Zerknij to http://moto.allegro.pl/item649689610_sp ... nskic.html
Gość robi tłumiki z dolotem do wszystkich motorów na zamówienie Tri owalne i zwykłe. Wyglądaję fajnie i podobno brzmią tez fajnie. Poczytajcie komentarze tego sprzedawcy, same pozytywy ma i wszyscy chwalą ten wdech.. Ja tez chce kupić i się zastanawiam czy nie zamówić.
luks
 

Postprzez Nyuno » niedziela, 31 maja 2009, 22:29

cookieman napisał(a):zastanawiam się nad wypruciem orginalnego tłumika robił to juz ktos ? jak brzmi

Zrobił - TasmaN. I przez to był zmuszony do zakupu IXILa. Jak brzmi? Zdejmij tłumik, posłuchaj, a potem pomnóż razy 2. Dno!
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Miki » poniedziałek, 1 czerwca 2009, 07:40

pisałem emaila do gościa z tej aukcji i powiedział że jest zestaw z dolotem do naszych jajek :D
Miki
 

Postprzez firefox » poniedziałek, 1 czerwca 2009, 07:54

Miki napisał(a):pisałem emaila do gościa z tej aukcji i powiedział że jest zestaw z dolotem do naszych jajek :D


w jakiej cenie ?
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 1 czerwca 2009, 08:11

O widzę, że Fire swojej sześćsecie litrowe brzmienie chce dodać 8)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Miki » poniedziałek, 1 czerwca 2009, 09:04

585zł...
Miki
 

Postprzez GRZELU » czwartek, 4 czerwca 2009, 16:42

ja już mam swój zamontowany :D
http://www.youtube.com/watch?v=2awbp_EnyVU

[ Dodano: 04-06-09, 18:00 ]
zapłaciłem z montażem 600zł
Avatar użytkownika
GRZELU
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » czwartek, 4 czerwca 2009, 17:57

Eee tam na filmikach to sobie można... to trzeba na żywo posłuchać!

Tak więc zachęcam do uczestniczenia w zlocie :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GRZELU » czwartek, 4 czerwca 2009, 18:01

Jeszcze można się przed zlotem zobaczyć ;)
Avatar użytkownika
GRZELU
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez adamz5 » niedziela, 21 marca 2010, 22:46

GRZELU napisał(a):Jeszcze można się przed zlotem zobaczyć ;)
ja powiem tak mam zamontowanego microna racing kupiłem go uzywke za 100 euro panowie na tej stronce www.gumtree.ie lub patrzcie tutaj www.donedeal.ie zdazają sie ceny nawet poniżej 40 euro a mój chodzi tak

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=109f4w6u178[/youtube]

a tak wogule to jest piekielna maszyna .pozdrawiam po wejściu na tą stronke mozecie wybrać belfast lub szkocjie gdzie ceny są śmiesznie niskie
Ostatnio edytowano niedziela, 21 marca 2010, 23:42 przez adamz5, łącznie edytowano 3 razy
adamz5
 

Postprzez guardian_angel » niedziela, 21 marca 2010, 23:42

Tylko szkoda że niewiele go tam słychać oprócz wiatru :/
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

tu bedzie lepiej

Postprzez adamz5 » poniedziałek, 22 marca 2010, 10:06

guardian_angel napisał(a):Tylko szkoda że niewiele go tam słychać oprócz wiatru :/
no sorki ale wiatru nie da sie wyciszyć
adamz5
 

Następna strona

Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości