Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...
przez Pit » piątek, 3 lipca 2009, 19:35
L w zupełności na jajco
-

Pit
-
- Posty: 240
- Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
- Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW
przez ZiGi » poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:15
goofy27 napisał(a):Jako że posiadacie już pokrowce, mam pytanie czy kupować XL, czy L wystarczy?
Jeśli nie masz stelaża pod kufer lub innych udziwnień to L w zupełności, ale ja mam teraz XL bo mam stelaż i w L-ce nie za bardzo się mieścił.
ZiGi
Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa
Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
-

ZiGi
-
- Posty: 1161
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
- Lokalizacja: Dębe Wielkie
przez goofy27 » poniedziałek, 6 lipca 2009, 17:03
właśnie planuję kufer, dlatego XL chyba bardziej, ale może się obędzie bez pokrowca, załatwiam garaż
-
goofy27
-
- Posty: 100
- Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
- Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości