Strona 1 z 1

Serwis SMM-Motorcycle Kraków (okolice)

PostNapisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 11:32
przez SMM
Witam,
Zapraszamy do serwisu SMM Motorcycle.

Serwis, wulkanizacja, diagnostyka, malowanie całych elementów, malowanie aerografem, komis, szybka pomoc w gardłowych sprawach.

Otwarte: poniedziałek-piątek: 10-19
sobota: 10-16
niedziela: 09-15 (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)

Kontakt:
SMM MOTORCYCLE
Wrząsowice 320
32-040 Świątniki Górne
http://www.smm-motorcycles.pl

kontakt:
subx: 519 572 176
Łysy: 600 477 664
SERWIS 24h (bezpośrednio) - 517 864 362
GG: 2999054
mail: biuro@smm-motorcycles.pl
serwis@smm-motorcycles.pl
aerograf@smm-motorcycles.pl

Dojazd:
Współrzędne GPS:

+49° 58' 11.75", +19° 56' 36.11"
GOOGLE MAPS: 49.96993,19.943364

Re: Serwis SMM-Motorcycle Kraków (okolice)

PostNapisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:43
przez zolwik
To to będzie wlepa na wejściu oblekaj regulamin a w tedy wjeżdżaj z reklamą :diabel:

PostNapisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 13:08
przez firefox
A ja mysle, ze dla serwisow moga byc odstepstwa od tej zasady. W sumie to dla nas prestiz, ze serwisu odnajduja nasze forum i korzysc ze polecaja swoje uslugi, tylko Admini powinni dogadac sie na jakies znizki :)

PostNapisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 13:14
przez guardian_angel
No też fakt, ale gdyby były reklamowe banerki na stronie np dla usera moto-akcesoria to co innego. Ktoś to chciał zrobić...?

PostNapisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 14:36
przez firefox
guardian_angel napisał(a):No też fakt, ale gdyby były reklamowe banerki na stronie np dla usera moto-akcesoria to co innego. Ktoś to chciał zrobić...?


Banerki moga przeciez dostarczyc. Jesli dobrze pamietam, ten ktos to zrobil, ale w sumie obecny sklad Adminow jest ambitny i na pewno sobie poradzi :diabel: :brawo:

PostNapisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 19:08
przez guardian_angel
A zmienił się jakiś skład, mamy nowego admina czy jak bo nic nie wiem :shock:

PostNapisane: wtorek, 25 maja 2010, 14:24
przez jass
A ja już mogę szczerze napisać, że zostałem kolejnym zadowolonym klientem.
Wszystkie naprawy wykonane zostały w tempie ekspresowym, z wesołym podejściem do klienta i bez zbędnych wydatków !!! (dobrze mi doradzono co jest niezbędne do zrobienia)
A co robiłem...było tego sporo.
- wymiana świec
- wymiana napędu
- oleje płyny, filtry
- regeneracja lag (olej), oczyszczenie i wymalowanie
- synchronizacja gaźników
- wymiana wydechu na ixila
- wymiana tarcz hamulcowych
- wymiana klocków hamulcowych
- regeneracja zacisków (tłoczki, czyszczenie)
- poprawki lakiernicze i polerowanie lakieru
i jeszcze wiele innych drobiazgów, za które nawet mi nie policzono.
Cenowo znacznie taniej niż ....nie będę pisał gdzie (gdzie prosiłem o wstępną wycenę i dostałem informacje, że to może się jeszcze powiększyć)

A nie napisałem że przy odbiorze maszynka była tak wypucowana, że sam musiałbym poświęcić kilka godzin na tak drobiazgowe czyszczenie (i to w ramach gratisu przy naprawie, bo wstyd przyznać ale oddałem go nieźle uświnionego)

Pozdrawiam.

PostNapisane: wtorek, 25 maja 2010, 14:47
przez firefox
niuch niuch, zalecialo mi wazelinka :)

PostNapisane: wtorek, 25 maja 2010, 17:10
przez jass
jak ktoś mi robi dobrze to będę wazelinił i już,

a przydałby się dział poświęcony serwisom, bo czasem warto wiedzieć gdzie warto, a gdzie nie wybrać się z motorkiem

PostNapisane: wtorek, 25 maja 2010, 17:36
przez firefox
jass napisał(a):jak ktoś mi robi dobrze


A to co innego :)

PostNapisane: środa, 26 maja 2010, 16:36
przez Mars
jass napisał(a):przydałby się dział poświęcony serwisom, bo czasem warto wiedzieć gdzie warto, a gdzie nie wybrać się z motorkiem


Leniuszek niech sobie poszuka ten dział na tym forum. :mrgreen:

PostNapisane: piątek, 28 maja 2010, 09:00
przez jass
jezeli myslisz o poście łysołka powyzej, to nie jest to dział, gdzie można się wymieniać informacjami gdzie warto, a gdzie nie
a jeżeli jest gdzieś taki dział to nieźle zakamuflowany...bo nadal nie znalazłem,
logika wskazuje że powinien być gdzieś w mechanice...ewentualnie gdzieś tu,
bo w powitalni, galerii, czy kaskach nawet nie próbowałem szukać :mrgreen:

PostNapisane: piątek, 28 maja 2010, 11:12
przez Nyuno
firefox napisał(a):A ja mysle, ze dla serwisow moga byc odstepstwa od tej zasady.
Popieram! Po co ktoś w celu wystawienia reklamy miałby się przedstawiać w powitalni?

PostNapisane: piątek, 28 maja 2010, 23:22
przez Mars
jass napisał(a):jezeli myslisz o poście łysołka powyzej, to nie jest to dział, gdzie można się wymieniać informacjami gdzie warto


Przecież jest napisane :" Polecane warsztaty ". Do innych nie jeździmy hehe.

PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 10:58
przez jass
sa tam same warsztaty z warszawy i okolic....
to nie zazdroszcze kawałek masz do serwisu :mrgreen:

PostNapisane: piątek, 4 czerwca 2010, 16:22
przez Mars
Twardym trza być, a nie miętkim :mrgreen: .

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 11:09
przez SMM
Witam,
Dostępne wpinki SMM z numerem alarmowym czynnym 24h :)

Tylko brać :D

pozdr.
SMM

Obrazek