
wiking napisał(a):jak dla mnie pokrowiec to pokrowiec, wiem, ze niektorzy to by chcieli kupowac wszystko to co najdrozsze i najlepiej zeby byly takie pokrowce za jakies 1000zl to mozna by bylo sie pochwalic nim troche bo takim za 140zl to slabo. ja kupilem za 40zl i sie nic nie rozkleja i nie przecieka i moto sie nie ugotowalo. przez to ze czesto go sciagam sie troche pobrudzil i w tym sezonie kupie nowy za 40zl i bede mial nowiutki czysciutki, a gdybym dal za niego kupe kasy to albo musialbym go czyscic czesto albo przykrywac takim brudasem. takie jest moje zdanie
wiking napisał(a):jak dla mnie pokrowiec to pokrowiec, wiem, ze niektorzy to by chcieli kupowac wszystko to co najdrozsze i najlepiej zeby byly takie pokrowce za jakies 1000zl to mozna by bylo sie pochwalic nim troche bo takim za 140zl to slabo. ja kupilem za 40zl i sie nic nie rozkleja i nie przecieka i moto sie nie ugotowalo. przez to ze czesto go sciagam sie troche pobrudzil i w tym sezonie kupie nowy za 40zl i bede mial nowiutki czysciutki, a gdybym dal za niego kupe kasy to albo musialbym go czyscic czesto albo przykrywac takim brudasem. takie jest moje zdanie

firefox napisał(a):A ja wczoraj ponownie zamowilem pokrowiec ten ktory kilka postow wyzej zamiescilem. Koszt 23 zl + ewentualnie 15 zl przesylka (ewentualnie bo sa w serocku)
zolwik napisał(a):firefox napisał(a):A ja wczoraj ponownie zamowilem pokrowiec ten ktory kilka postow wyzej zamiescilem. Koszt 23 zl + ewentualnie 15 zl przesylka (ewentualnie bo sa w serocku)
zapodaj ponownie link bo tamten wygasł
Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość