Pokrowiec na moto

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

Pokrowiec na moto

Postprzez Pit » czwartek, 16 kwietnia 2009, 21:00

Siema mam pytanko o pokrowiec na moto bo będe najprawdopodobniej trzymał pod chmurką na parkingu strzeżonym polecacie jakieś konkretne firmy fajnie żeby był oddychający i się nie usmażył na moim Yoshku :lol:
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez kosa1022 » czwartek, 16 kwietnia 2009, 21:06

Sprawdziłem na alledrogo i są od 24 PLN do 140 PLN
kosa1022
 

Postprzez ZiGi » czwartek, 16 kwietnia 2009, 21:25

Ja kupiłem swego czasu taki za 70zł. Jest wodo-/mrozo-/żaroodporny. Jest wykonany z tkaniny zaimpregnowanej. Nie reaguje na rozgrzany wydech nie przepuszcza też wody więc jest ok. Niestety nie jest odporny na żar papierosów :( Niestety przekonałem się o tym już, bo moje moto stoi pod blokiem i jakieś ćwoki wyrzucały niedopałki i przepalili mi w kilku miejscach ten pokrowiec Obrazek Obrazek

No ale używam go nadal.

Co do lipnych pokrowców to polecam omijać szerokim łukiem pokrowce firmy Louis, bo to taki tani shit który na słońcu się rozkleja i pęka.
Ostatnio edytowano czwartek, 16 kwietnia 2009, 21:30 przez ZiGi, łącznie edytowano 1 raz
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » czwartek, 16 kwietnia 2009, 21:26

Ja kupilem cos takiego i jak dla mnie jest w zupelnosci wystarczajacy...

http://www.allegro.pl/item566628639_566628639.html
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez diabLica » piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22

miałam taki w ubiegłym roku i sie podarł na wietrze ;/
w tym roku testujemy z Ł Oxford'a
Ostatnio edytowano piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22 przez diabLica, łącznie edytowano 1 raz
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez ZiGi » piątek, 17 kwietnia 2009, 09:05

Ja swój pokrowiec kupiłem u tego Łallegrowicza >> Link do alledrogo <<

Tylko że mój pokrowiec jest w kolorze Oliwkowym, no ale jakie ma to znaczenie.
Ważne żeby spełniał swoją funkcję Obrazek
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez wiking » poniedziałek, 29 czerwca 2009, 18:09

jak dla mnie pokrowiec to pokrowiec, wiem, ze niektorzy to by chcieli kupowac wszystko to co najdrozsze i najlepiej zeby byly takie pokrowce za jakies 1000zl to mozna by bylo sie pochwalic nim troche bo takim za 140zl to slabo. ja kupilem za 40zl i sie nic nie rozkleja i nie przecieka i moto sie nie ugotowalo. przez to ze czesto go sciagam sie troche pobrudzil i w tym sezonie kupie nowy za 40zl i bede mial nowiutki czysciutki, a gdybym dal za niego kupe kasy to albo musialbym go czyscic czesto albo przykrywac takim brudasem. takie jest moje zdanie
wiking
 

Postprzez zolwik » poniedziałek, 29 czerwca 2009, 19:15

wiking napisał(a):jak dla mnie pokrowiec to pokrowiec, wiem, ze niektorzy to by chcieli kupowac wszystko to co najdrozsze i najlepiej zeby byly takie pokrowce za jakies 1000zl to mozna by bylo sie pochwalic nim troche bo takim za 140zl to slabo. ja kupilem za 40zl i sie nic nie rozkleja i nie przecieka i moto sie nie ugotowalo. przez to ze czesto go sciagam sie troche pobrudzil i w tym sezonie kupie nowy za 40zl i bede mial nowiutki czysciutki, a gdybym dal za niego kupe kasy to albo musialbym go czyscic czesto albo przykrywac takim brudasem. takie jest moje zdanie


Hej a gdzie kupiłeś bo też potrzebuje?

[ Dodano: 29-06-09, 20:16 ]
wiking napisał(a):jak dla mnie pokrowiec to pokrowiec, wiem, ze niektorzy to by chcieli kupowac wszystko to co najdrozsze i najlepiej zeby byly takie pokrowce za jakies 1000zl to mozna by bylo sie pochwalic nim troche bo takim za 140zl to slabo. ja kupilem za 40zl i sie nic nie rozkleja i nie przecieka i moto sie nie ugotowalo. przez to ze czesto go sciagam sie troche pobrudzil i w tym sezonie kupie nowy za 40zl i bede mial nowiutki czysciutki, a gdybym dal za niego kupe kasy to albo musialbym go czyscic czesto albo przykrywac takim brudasem. takie jest moje zdanie


Hej a gdzie kupiłeś bo też potrzebuje?
A po za tym to skąd jestś bo widze "pomorskie" możesz się bardziej określić?
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez wiking » wtorek, 30 czerwca 2009, 13:46

zolwik napisał(a):Hej a gdzie kupiłeś bo też potrzebuje?
A po za tym to skąd jestś bo widze "pomorskie" możesz się bardziej określić?
kupilem w Starogardzie, meszkam 30km za Starogardem jakby patrzec z Twojej strony, chociaz w tej chwili jestem w Szwecji. W Polsce bede w sierpniu. pozdrawiam
wiking
 

Postprzez unio » wtorek, 30 czerwca 2009, 20:34

Miałem pokrowiec Louisa przy poprzednim moto gdy w sezonie stawiałem na parkingu. Bardzo przydatna rzecz szczególnie nad ranem lub w deszczowe dni. Od kiedy moto trzymam w garażu to pokrowca już drugi rok nie wyciągałem
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » wtorek, 30 czerwca 2009, 21:28

Mi pokrowiec kupil ojciec w TESCO jest Czarno-czerwono-srebrny odporny na mróz,wode,cieplo(nic sie nie kurczy od ciepla silnika ani wydechu) do tego trzyma sie solidnie na moto :brawo:
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pit » wtorek, 30 czerwca 2009, 21:55

Kupiłem ten http://www.allegro.pl/item670157130_pok ... aniej.html narazie git wypust na lusterka i spinany na zatrzask dołem cena przystępna
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez unio » środa, 1 lipca 2009, 09:44

Uważaj przy zakładaniu na gorący wydech. Dziura murowana.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez Loku » środa, 1 lipca 2009, 10:27

Pit84, mam dwa takie jak na allegro pokazałeś i powiem że sie sprawdzaja tylko należy uważać na gorący tłumik bo dziura to mały problem gorzej z przypieczonym czymś czrnym na tłumiku.
Loku
 

Postprzez unio » środa, 1 lipca 2009, 13:29

Na takie przypieczenia dobra jest pasta do mycia zlewu, wanny czy innych sanitariatów. Kiedyś przypaliłem tak tłumik w CB500 i tym sposobem pozbyłem się czarnej przypieczonej i zastygniętej gumy
Ostatnio edytowano środa, 1 lipca 2009, 13:35 przez unio, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez firefox » środa, 1 lipca 2009, 13:52

A ja wczoraj ponownie zamowilem pokrowiec ten ktory kilka postow wyzej zamiescilem. Koszt 23 zl + ewentualnie 15 zl przesylka (ewentualnie bo sa w serocku)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » środa, 1 lipca 2009, 20:39

firefox napisał(a):A ja wczoraj ponownie zamowilem pokrowiec ten ktory kilka postow wyzej zamiescilem. Koszt 23 zl + ewentualnie 15 zl przesylka (ewentualnie bo sa w serocku)


zapodaj ponownie link bo tamten wygasł :(
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » środa, 1 lipca 2009, 21:31

zolwik napisał(a):
firefox napisał(a):A ja wczoraj ponownie zamowilem pokrowiec ten ktory kilka postow wyzej zamiescilem. Koszt 23 zl + ewentualnie 15 zl przesylka (ewentualnie bo sa w serocku)


zapodaj ponownie link bo tamten wygasł :(


http://allegro.pl/item667477388_hit_pok ... kuter.html

Ja jestem zadowolony, tez ma wypusty na lusterka i na dole sciagacze :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » czwartek, 2 lipca 2009, 08:15

No a ja ostatnio musiałem kupić drugi pokrowiec bo ten ostatni mi ktoś zajebał :evil:
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez goofy27 » piątek, 3 lipca 2009, 19:27

Prawdopodobnie sam będę zmuszony przez kilka miesięcy trzymać moto pod blokiem, dlatego również zainteresowałem się tematem. Jako że posiadacie już pokrowce, mam pytanie czy kupować XL, czy L wystarczy?
goofy27
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Następna strona

Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron