Gdzie nie oddawac moto :)
Witam
Jesli szukacie miejsca gdzie nie nalezy serwisowac motocykla to omijajcie szerokim lukiem
serwis Kawasaki na Przybyszewskiego, oraz (jesli jeszcze pracuja ludzie z serwisu na Zeromskiego) serwisu na Maratonskiej. Wiecej info w archiwum pl.rec.motocykle. Oczywiscie jesli chodzi o Lodz
Z miejsc gdzie sam naprawialem moto to Motoport przy al. Wlokniarzy i Profi rowniez przy tej samej ulicy. Z tym, ze w Profi trzeba trzymac "reke na pulsie".
Ale po naprawach tam moj imbryk 1989 smigal az milo.
pozdr
BartekGSXF
EL
Jesli szukacie miejsca gdzie nie nalezy serwisowac motocykla to omijajcie szerokim lukiem
serwis Kawasaki na Przybyszewskiego, oraz (jesli jeszcze pracuja ludzie z serwisu na Zeromskiego) serwisu na Maratonskiej. Wiecej info w archiwum pl.rec.motocykle. Oczywiscie jesli chodzi o Lodz
Z miejsc gdzie sam naprawialem moto to Motoport przy al. Wlokniarzy i Profi rowniez przy tej samej ulicy. Z tym, ze w Profi trzeba trzymac "reke na pulsie".
Ale po naprawach tam moj imbryk 1989 smigal az milo.
pozdr
BartekGSXF
EL