Tlumiki IXIL

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

Tlumiki IXIL

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:17

Jesli chcielibyscie akcesoryjny tlumik IXIla to polecam zamowic bezposrednio w www.rdmoto.cz .
Swego czasu obdzwonilem dealerow w Polsce i termin realizacji.... 2 miesiace.

W RDmoto, Martin porozumiewa sie po angielsku. Na dostawe czekalem 2 tygodnie. Cena wlacznie z przesylka (poczta albo kurier) LEDWO wyzsza niz w Polsce.

A u siebie zamontowalem taki: http://www.ixil.com/HTML/images/GALLERY/XOVS.jpg
TasmaN
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:17

cena ok. 1250 zl.

Montaz banalnie prosty - opaska mocujaca

Fajna sprawa jest bo w komplecie sa 2 dB killery:
opcja 1: cichy - zgodny z wymogami homologacji
opcja 2: sport - glosny
opcja 3: full - przelotowy

Probki dzwieku to dopiero na wiosne bo moto na razie rozebrane
TasmaN
 

Postprzez firefox » wtorek, 24 marca 2009, 12:08

Ja znalazlem Twoj za 250 E gdzie na stronie na ktorej podales kosztowal ponad 300
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » wtorek, 24 marca 2009, 15:13

TasmaN napisał(a):Montaz banalnie prosty - opaska mocujaca
Probki dzwieku to dopiero na wiosne bo moto na razie rozebrane


No to może ja pożyczę na czas składania :D
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie


Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron