cookieman napisał(a):zastanawiam się nad wypruciem orginalnego tłumika robił to juz ktos ? jak brzmi
Miki napisał(a):pisałem emaila do gościa z tej aukcji i powiedział że jest zestaw z dolotem do naszych jajek
ja powiem tak mam zamontowanego microna racing kupiłem go uzywke za 100 euro panowie na tej stronce www.gumtree.ie lub patrzcie tutaj www.donedeal.ie zdazają sie ceny nawet poniżej 40 euro a mój chodzi takGRZELU napisał(a):Jeszcze można się przed zlotem zobaczyć
no sorki ale wiatru nie da sie wyciszyćguardian_angel napisał(a):Tylko szkoda że niewiele go tam słychać oprócz wiatru
Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość