Strona 1 z 1

PostNapisane: poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 08:22
przez Savk
wygląda całkiem zachęcająco, szkoda tylko że mam tak daleko :/

PostNapisane: poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 12:26
przez BiEdRoN
Savk napisał(a):wygląda całkiem zachęcająco, szkoda tylko że mam tak daleko :/
400km to daleko?? :P
zawsze można pojechać polskimbusem za piątaka