wygląda całkiem zachęcająco, szkoda tylko że mam tak daleko 
400km to daleko??Savk napisał(a):wygląda całkiem zachęcająco, szkoda tylko że mam tak daleko
zawsze można pojechać polskimbusem za piątaka
400km to daleko??Savk napisał(a):wygląda całkiem zachęcająco, szkoda tylko że mam tak daleko