Program do wirtualnego malowania motocykla...

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Program do wirtualnego malowania motocykla...

Postprzez bananfly » czwartek, 18 lutego 2010, 15:02

Witam :)
Czy znacie może jakiś program do wirtualnego malowania motoru? Chciałbym pomalować Gsxf'a no ale prędzej fajnie byłoby widzieć jak on może wyglądać Przed właściwym malowaniem. Szukałem tego tematu ale nie znalazłem… Będzie wdzięczny za pomoc :) Pis.
bananfly
 

Re: Program do wirtualnego malowania motocykla...

Postprzez zolwik » czwartek, 18 lutego 2010, 15:08

A my będziemy wdzięczni jak się przywitasz i przeczytasz regulamin z zrozumieniem. :diabel:


edit: ZiGi
Ostatnio edytowano piątek, 19 lutego 2010, 15:58 przez zolwik, łącznie edytowano 3 razy
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez bananfly » czwartek, 18 lutego 2010, 15:10

Nie rozumiem... Zrobiłem cos nie tak?

[ Dodano: 18-02-10, 15:22 ]
Juz rozumiem... Chodzi o Powitalnie? Jesli tak to przepraszam... Juz uzupełnione braki :)
bananfly
 

Postprzez firefox » czwartek, 18 lutego 2010, 15:24

a nie mozesz sie pobawic w jakis programach graficznych typu photoshop czy corel czy paint shop pro ??
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez guardian_angel » czwartek, 18 lutego 2010, 15:31

kartka z bloku rysunkowego i kredki :P
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Re: Program do wirtualnego malowania motocykla...

Postprzez zolwik » czwartek, 18 lutego 2010, 15:33

bananfly napisał(a):.............:) Pis.


Ja to tam nie znam się na polityce ale świeżak tu jąkąś propagande sieje.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez guardian_angel » czwartek, 18 lutego 2010, 15:37

A ja tam wolę być w PPP.

Partia Przyjaciół Piwa :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez bananfly » czwartek, 18 lutego 2010, 22:35

Talentu do rysowania nie mam zeby to zrobic na papierze wiec odpada, co do photoshop itp. raczej troche roboty przy tym jest. Widziałem programy do malowania aut, nie było to czasochłonne i proste, miałem na mysli własnie taki program tylko ze z opcja malowan motocykli a nie samochodów... Co do słowa "PIS" :| Pis pochodzi od słowa Peace czyli pokuj a nie od jakiejs partii politycznej, zastosowałem to jako pożegnanie... Czy to takie trudne do zrozumienia? :/
bananfly
 

Postprzez BiEdRoN » czwartek, 18 lutego 2010, 23:08

bananfly napisał(a):Co do słowa "PIS" :| Pis pochodzi od słowa Peace czyli pokuj a nie od jakiejs partii politycznej, zastosowałem to jako pożegnanie... Czy to takie trudne do zrozumienia? :/
wyluzuj chłopaki robią sobie jaja :lol:
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez guardian_angel » piątek, 19 lutego 2010, 07:26

bo na tym forum są same Jaja :P
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez TasmaN » piątek, 19 lutego 2010, 07:54

bananfly napisał(a):Co do słowa "PIS" :| Pis pochodzi od słowa Peace czyli pokuj a nie od jakiejs partii politycznej, zastosowałem to jako pożegnanie... Czy to takie trudne do zrozumienia? :/


a mi na mysl przyszlo PISS... ale ja to inny jestem :D :D


sproboje zdobyc taki program jak kolega kompa naprawi... na dysku mial... :)
TasmaN
 

Postprzez Łysolek » piątek, 19 lutego 2010, 08:49

TasmaN napisał(a):sproboje zdobyc taki program jak kolega kompa naprawi... na dysku mial... :)

zdobyłes już ? jak nie to eechhh jak zwykle sie Robert ociągasz :mrgreen:
Ostatnio edytowano piątek, 19 lutego 2010, 08:49 przez Łysolek, łącznie edytowano 1 raz
Łysolek
 

Postprzez bananfly » piątek, 19 lutego 2010, 11:12

Spoko:) bede wdzieczny:)
bananfly
 

Postprzez firefox » piątek, 19 lutego 2010, 15:14

bananfly napisał(a): co do photoshop itp. raczej troche roboty przy tym jest.


No chyba jednak nie, wytnij kontury motocykla i pozniej daj pedzel kolorujac cala wycieta wartosc na jakis kolor i oki :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » piątek, 19 lutego 2010, 16:01

Może z innej strony , a co ty takiego chcesz zaprojektować , tylko chcesz dobrać kolorek czy jakąś "tęcze". :lol:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez bananfly » piątek, 19 lutego 2010, 17:58

Tylko kolor. Poprostu chce zobaczyc jak moze to wygladac w roznych kombinacjach koloru.
bananfly
 

Postprzez Byniu » piątek, 19 lutego 2010, 21:48

w necie jest pełna gama kolorów jajków 8) chyba zielonego i różowego :?: nie widziałem
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron