--Nick -- skąd

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez TasmaN » wtorek, 16 marca 2010, 11:02

Ja od malego taki juz mialem, sam wymyslilem :)
Pozniej jak sie okazalo Amerykanie go uzyli (bez mojej wiedzy i zgody) do nazwania takiego diabelka z kreskowek :diabel:
TasmaN
 

Postprzez ZiGi » wtorek, 16 marca 2010, 11:04

TasmaN napisał(a):Ja od malego taki juz mialem, sam wymyslilem :)


Ta od małego to ty miałeś ksywkę "KISIEL" więc się teraz wytłumacz skąd TasmaN :P
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » wtorek, 16 marca 2010, 11:13

ZiGi napisał(a):
TasmaN napisał(a):Ja od malego taki juz mialem, sam wymyslilem :)


Ta od małego to ty miałeś ksywkę "KISIEL" więc się teraz wytłumacz skąd TasmaN :P


A ja wiem czemu KISIEL i Tasman. Bo na jego widok tak szybko jak u Tasmana baby mialy KISIEL w gaciach :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » wtorek, 16 marca 2010, 11:22

No Kisiel to od nazwiska było, ale TasmaN to już musiał sobie sam wymyślić :P
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez kristos » wtorek, 16 marca 2010, 13:36

Ja od zawsze byłem kris albo kristos od Krzysztofa bo imie brzmiało za powaznie więc tak już zostało
kristos
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 20:06
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Rychu » wtorek, 16 marca 2010, 13:59

Hehe dobry temat:) Ja mam Rychu, Rysiek , Ryś bo koleżanka w studium jak mnie zobaczyła nieogolonego to przypominałem jej Rysia:) No i tak zostało Rychu, Rysiek itp. A tak to Michał mam na imię.:)
Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki nawet ten z Klanu:)
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez miki1406 » wtorek, 16 marca 2010, 15:35

Uff miki1406 - dziecinny nick, ale mam go od 8 roku życia... Czyli już 15 lat...
Miki od Mikołaja - tak mam na imię
1406 - 14 czerwiec 1987 - urodzinki :diabel:

Wiecie jak to jest... Mam dziecinny nick ale jakbym miał 10 to w końcu bym pozapominał a tak jest jeden i zawsze pamiętam :P
miki1406
 

Postprzez 4lbercik » wtorek, 16 marca 2010, 19:11

U mnie bez rewelacji, imie w wersji zdrobnionej bo jeszcze młodzian jestem:) a czwórka dodaje oryginalności i fajnie wygląda :)
4lbercik
 

Postprzez Byłas600f » wtorek, 16 marca 2010, 20:18

Mój nick jest połączeniem ksywki jaką otrzymałem w latach młodzieńczych na osiedlu i modelu jakim aktualnie śmigam:
Byłas
GSX600f
i tak wyszło Byłas600f :idea:
Byłas600f
 

Postprzez Byniu » wtorek, 16 marca 2010, 22:17

kurcze a o moim nicku(ksywce) to legendy krążą :mrgreen: więc tak:
w wieku około 7-8 lat na 10 osób w klasie byłem największy i silniejszy od innych więc co niektórzy obrywali ode mnie :diabel: z racji tego iż nie tłukło się w szkole na piąchy czy jak ,polegało to raczej na przepychaniu się a raczej rozpędzeniu się z całym impetem przywaleniu w inną osobę :ufo: i po części od tego się zaczęło .Starsi koledzy nazwali mnie "byku" bo nacierałem na innych jak wściekły :shot: Potem reszta dorosła i zacząłem ja obrywać :P Z racji tego iż "byku" brzmi zbyt poważnie i patrząc na mnie nie odnosi się takiego wrażenia :lol: (hehe kto mnie poznał ten wie :mrgreen: ) przyszło zdrobnienie i tak zostało :shock:
PS. ale wywód pierdykłem :D
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez Gof » czwartek, 18 marca 2010, 15:36

Mama jest lekarzem i dostawała różne gadżety od firm farmaceutycznych, kiedyś miałem koszulkę z reklamą jakiegoś leku GEFFER czy jakoś tak, na początku szkoły jak się jeszcze wszyscy nie znali ktoś mnie zawołał po tej koszulce "ej gofer" i tak już zostało, był gopher, gophi, goph, a w skrócie jest gof i tak już zostało (gophi, gof). A w dalszych klasach to Adi wołali (od imienia).
Ostatnio edytowano czwartek, 18 marca 2010, 15:37 przez Gof, łącznie edytowano 1 raz
Gof
 

Postprzez fydzia » czwartek, 18 marca 2010, 20:26

fydzia , to od nazwiska mego powstało Fyda , jednak często mój nick jest mylony z tym iż pod nim kryje sie kobieta :) sam nie wiem czemu :D
fydzia
 

Postprzez zolwik » czwartek, 18 marca 2010, 20:39

fydzia napisał(a):fydzia , to od nazwiska mego powstało Fyda , jednak często mój nick jest mylony z tym iż pod nim kryje sie kobieta :) sam nie wiem czemu :D


Bez urazy ale też tak skojarzyłem :P Jak by by było "fydziu" to jedno znaczne.
Nie ma co się przejmować .
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Krystian » czwartek, 18 marca 2010, 21:06

Zgadnijcie od czego ja mam :mrgreen:
Krystian
 

Postprzez firefox » piątek, 19 marca 2010, 08:21

Tak Twoja dziewczyna miala na imie :) :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystian » piątek, 19 marca 2010, 08:35

Blisko Fire, blisko :fuck: ;)
Krystian
 

Postprzez Laguna » czwartek, 25 marca 2010, 15:30

Ja jak sie domyślacie jeżdziłem laguną i zmieniłem prace w której nikt mnie nieznał a że tylko ja miałem lagune to tak mnie kojarzyli i zostało laguna to laguna tamto teraz jeżdże Vectrą a dalej wszyscy wołają laguna i tak już 12 lat :mrgreen:
Avatar użytkownika
Laguna
 
Posty: 85
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 20:26
Lokalizacja: Jankowice Rybnickie

Postprzez Galileo » sobota, 27 marca 2010, 09:22

Galileo-swojego czasu miałem zajawkę na astronomie i szukałem jakiegoś oryginalnego nicku związanego z tym więc jest od Galileusz-Galileo , czasami jeszcze z inicjałami Galileo_kj no i tak już zostało :)
Avatar użytkownika
Galileo
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron