Pozniej jak sie okazalo Amerykanie go uzyli (bez mojej wiedzy i zgody) do nazwania takiego diabelka z kreskowek

TasmaN napisał(a):Ja od malego taki juz mialem, sam wymyslilem![]()
ZiGi napisał(a):TasmaN napisał(a):Ja od malego taki juz mialem, sam wymyslilem![]()
Ta od małego to ty miałeś ksywkę "KISIEL" więc się teraz wytłumacz skąd TasmaN
z racji tego iż nie tłukło się w szkole na piąchy czy jak ,polegało to raczej na przepychaniu się a raczej rozpędzeniu się z całym impetem przywaleniu w inną osobę
i po części od tego się zaczęło .Starsi koledzy nazwali mnie "byku" bo nacierałem na innych jak wściekły
Potem reszta dorosła i zacząłem ja obrywać fydzia napisał(a):fydzia , to od nazwiska mego powstało Fyda , jednak często mój nick jest mylony z tym iż pod nim kryje sie kobietasam nie wiem czemu
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości